Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy oldjátok meg, hogy...

Hogy oldjátok meg, hogy csinosak maradjatok, noha manapság kevesebb pénz jut az öltözködésre?

Figyelt kérdés
Gondolom a gazdasági helyzet nektek is rányomja a bélyegét a ruházkodásotokra.
2009. ápr. 1. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Bálás, de én csak igényes, vállfásba teszem be a lábam. Olyan cuccokat szereztem, hogy a kutya meg nem mondaná, honnan vannak.

Olyan is volt már, hogy közvetlenül valakitől vettem jó állapotban levő ruhákat.

Hidd el, nem szégyen ez, sokan még dicsekednek is vele, milyen ügyesek voltak, mit "túrtak" milyen olcsón.

Én azért nem szoktam elmondani, hol vettem.

2009. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Hello! Hàt hogyne nyomnà rà a bélyegét!! ( sot, kisbabàm van, szoval természetes, hogy rà koltok inkàbb)

Hogy probàlok meg sporolni? Eloszor is olyan alapadarabokat veszek, amelyek tuti hogy idotàllok, és jol àllnak. Emlékszem, itt ahol élek ( gondolom otthon is)tavaly boldog-boldogtalan csonadràg-balerinacipo komboban màszkàlt, pink felsovel.Na nekem csak balerinàm van, azt is alig hordom, mind a csogatya, mind rozsaszin borzasztoan àll, :)

Szoval inkàbb beszereztem most télen két irto jo szabàsu farmert, amiben istenno vagyok, egy trencskot ( ballonkabàt szeruség), két-hàrom elegànsabb, de divatos felsot..Ezeket vettem csak butikban. Havonta rààldozok kb 50 eurot magamra ( ebben minden, smink, haj is benne van ), és akkor - ahogy az elso vàlaszolo irta- iràny a turkàlo, piac, ahol 2-3 eurokért olyan cuccokat ki tudok fogni, hogy csak lesek, cipoket is ott veszem.

2009. ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
kilós turi
2009. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Én is kilós turizok és képzeld múltkor egy olyan ismerösöm dicsérte meg az egyik cuccomat aki Louis Vuitton táskába jár :D
2009. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is így próbálok lavírozni, hiába no, szeretek öltözni!

Cipőt -rossz a tartásom, bütyköm van stb.- csak jó minőségűt veszek, és fehérneműt is. (Persze ez még nem mindig azonos a márkás holmikkal.) Viszont a többit kínaiból (ma már ott is ki lehet fogni jobb cuccokat), turkálóból variálom össze. Utóbbiakat azért szeretem, amit ti is írtatok, szerencsés esetben kifogástalan állapotú, márkás ruhákat lehet beszerezni. Én még csak nem is titkolom, szégyellje az, aki olyan kevés fizetést ad, hogy nem tudok butikban vásárolni:)!

2009. ápr. 1. 19:06
 6/6 anonim válasza:
Szerintem egyátalán nem függ össze a kettő. (Pénzhiány-Csinos öltözködés) Miért? Azért, mert nem (csak) az számít csinosnak, aki 50.000 Forintos farmernadrágokban császkál, hanem az, aki ápoltan, tiszta ruhákba van. Lehet csinos egy sima farmernadrág ( [link] szép felsővel ( [link]
2011. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!