Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret vagy csak kabit?

Figyelt kérdés

Baratomrol csak annyit(20 eves), hogy eleg sok lannyal volt elete soran (kb 20 akivel lefekudt es kb +20 akivel oral volt csak). Tudom, hogy ez mar eleg rosszul hangzik, es ez egy eletre is sok de elmondasa szerint megvaltozott... En ismerem masfel eve, csak most kerultunk kozelebb egymashoz, es rajottunk, hogy nagyon egyforma a gondolkodasunk, mi onmagunk is mar majdnem egyformak vagyunk... Nagyon jol nez ki, sok penz, jo megjelenes,(stb.)ezert sok csaj akarna vele lenni, es emellett is sokan ismerik. En nem mondanam magam csunyanak, mas emberek elmondasa szerint jol nezek ki, es jol el lehet velem beszelgetni, de akkor se ertem, hogy miert akarna velem lenni? Nem vagyok plazacica stilusu, se nem oltozkodok se nem nezek ki ugy, es nem vagyok gazdag sem...

Szerintetek ez oszintenek hangzik?:

-En meg szeretlek es bekapod es fejrealhatsz mert en akor is imadni foglak es te leszel az eletem es nem adlak oda senkinek semmiert magamnak akarlak orokke


-le se szarom a baszast,kirakom a tokom az erkelyre

nem erdekel ha nemfekszunk le,le se szarom,nem erdekel ha nemtortenik semmi,csak legyel velem,legyel az enyem,es csak az enyem,es senki mase, es en is ugyan ezt igerem es ceretlek ...

Szerintetek oszinte? 16/L


2011. ápr. 1. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos bocsi,de a leírtak alapján nekem elég negatív előérzetem van a sráccal kapcsolatban.Olyan igazi nagydumás barom,akit csak addig viselnék el,míg jól +dugna.Ahhoz nyilván ért,de amúgy egy komolytalan,link,nagypofájú csávónak tűnik.Sok duma,kevés tett...
2011. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le akar veled feküdni, ez biztos. Ha tetszik neked menj bele.
2011. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nővérem 17 évesen egy 22 éves pasival volt ugyan így. A gyerek arról volt híres hogy már átment a fél községen, nővérem hitt neki, meg volt a dolog, rá három napra ott hagyta...
2011. ápr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!