Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret nem szeret? Mi van?

Figyelt kérdés
Osztály kirándulás előtt megírtam neki h több akarok lenni mint Haver. de nem válaszolt semmit. Rá olyan 3,4 napra a haverjai elkezdtek minket úgy összehozni, de nem lett nagyon semmi. Aztán osztály kiránduláson velem akart aludni és mindet csinálni meg, h ilyen meg olyan szép vagyok. Osztály kirándulás után a suliban ott volt velem meg minden. Aztán egész nyáron nem találkoztunk és így nem is erőltettem és megtetszett egy másik gyerek. Szeptemberben nem is álltunk egymással szóba. Azóta se nagyon beszélünk.Mindenki azt mondja h most tetszek neki, mert folyamatosan bámul meg rám mosolyog. A haverjainak is szoktak lenni ilyen megnyilvánulásaik, h tetszel neki csak nem meri megmondani vagy mikor jöttök már össze. Most nem is olyan rég kiírta, h Szeretlek, Imádlak és mindenki azt mondta h nekem írta. Utána kitörölte. Barátnőm rákérdezett és az mondta neki, h leszar engem. De nem értem folyton bámul meg mosolyog rám. Nem értem h mért csinálja ezt!!
2011. dec. 3. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl hosszú,inkább el se olvasom...
2011. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Barátnőd féltékeny, mert neki nincs, neked meg lehet hogy lesz valakid.

A fiúk lehet hogy nem látszik, de félősek. Nem csak ő, hanem legtöbben. Lásd a bulikon a sok részeg srácot, aki ittasan próbál nőzni.

Egyszerűen nincs ötlete, mivel környékezzen meg. Ilyenkor segíts rajta, vedd le róla a tehert és kezdeményezzél te beszélgetést, így fény derülhet a titkokra.

2011. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de én is láttam az üzenetet!!
2011. dec. 3. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Eléállsz és megkérdezed, hogy mi is jár a fejében. Ő válaszol te erre majd reagálhatsz...

Mi itt honnan tudjuk, hogy elmeháborodott-e a fiú vagy félős kis szerelmeske...

2011. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beszari !! nagyon nagyon !!
2011. dec. 3. 22:22
 6/7 anonim válasza:
Szerintem hagyd az egészet, és keress másik pasit!!!
2011. dec. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszön a tanácsokat megfogadom őket !! :)
2011. dec. 21. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!