Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járok egy fiuval 1-jén volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járok egy fiuval 1-jén volt egy hete. De van egy haverja aki nekem nagyon tetszik és én vele akkarok lenni. De nem tudom mit tegyek mert ez a fiu akivel vagyok nagyon szeret. De én már nem akkarok vele lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakitani nem merek mert ak félek hogy ez a haverja nem fog beszélni velem.Meg ak a többi haverja is biztos haragudni fog rám.De egyszerüen amikor megölel meg mondgya hogy szeret én a haverjára gondolok nem rá.De nem akkorom megbántani hogy nem öt szeretem.Fuu szóval nem tudom mi legyen.Olyan bonyolult ez.
2011. dec. 3. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Egy k vagy ! Akkor mi a francnak kezdtél járni a fiúval . Szerintem nem lehetsz olyan hülye hogy ne tudtad volna ugyan ezt egy hete . Szakíts a fiúval mert hogy ámítod az nem lesz jó neki hosszú távon és kerüld el jó messziről őt és a haverját is mert gondolj bele hogy a fiúnak még szarabbul esne ha rámásznál a haverjára mert most ha te lennél az ő helyzetébe és a barátod a legjobb barátnődre gondolna mindig az neked jól esne ??? Nem !!! Tűnj el az életükből jó gyorsan és ne próbálkozz a haverjánál semmi félekép és ha mégis lennél olyan ribi mert hát az vagy akkor remélem a srác többre tartja a haverját mint egy olcsó k t ! Amúgy meg most ha átpártolsz a haverjához akkor tisztába vagy vele hogy mekkora kárt teszel a barátságukba ? Persze hogy nem mert téged csak magad izgat . Húzz el mind két fiú életéből !!!!! Remélem szegény fiúd talál majd egy jobb lányt aki majd őt szereti !
2011. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló velősen kifejtette, aligha tudnék bármi mást hozzáfűzni.

A pasid barátjánál esélyed sem lesz, mert ha valami jó haverja elvből nem fog veled járni, de még szóba állni sem. Olyan vágyakat kergetsz ami nem lehet(ne) a tied.


Nem tudom hány évesek vagytok, de ha 18-nál több én ledöbbenek. Értelmes ember nem viselkedik így... Egy 14-16 évesre saccollak, az ilyen gyerek szerelem feeling miatt.


Nem tudod mi legyen? Hát itt az én véleményem.

Ku*vára nézz magadba. Elkezdtél járni egy sráccal alig egy hete és máris ráizgultál a barátjára? Mert ő végülis mivel jobb? Izmosabb? Szebben festi a haját? Vagy jobb parfümöt hord?! Mi olyan nyomós oka van annak, hogy a jelenlegi barátod 1 nyamavadt hét után dobnád egy másik srácért, aki ráadásul a barátja?! Ez szánalmas. De tényleg az.


Vagy verd ki a fejedből azt a másik srácot, vagy verd ki a fejedből mind két srácot. Ezzel gyakorlatilag a barátságukat ásod alá. Persze ha tudod... Mert egy gerincesebb férfi nem jár a haverja (volt) nőjével.



21F

2011. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Eddig inkább ne kezdj senkivel semmi amíg nem vagy biztos az érzéseidben, mert így csak kavarodás lesz belőle, mint ahogy most is.

Én a helyedben elfelejteném mindkettőt, és ez nekik lenne jó. Ne kavarj bele a srácok barátságába.

2011. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
' Addig, és semmit, bocsi.
2011. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy járok?

Szeretem, vagy sem.

Ha a barátja tetszik akkor vele járj.

Aztán vállald fel a következményeket. Lehet, hogy megéri, lehet, hogy nem.

Szerintem azzal akivel most jársz feltétlen szüntesd be a kapcsolatot, ez így tisztességes.

2011. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Kimondom amit mindenki gondol:

Egy büdös ribi vagy! Ennyit a nőkről...

2011. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd csak akkor fogod igazán megbántani ha rámászol a haverjára, közben meg ezt is hülyíted. Amúgy az első válaszolóval egyetértek, jól megfogalmazta! :-)
2011. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hülye fogyatékos ribanc vagy. Először inkább írni tanulj meg. Az előttem szólók tökéletesen összefoglalták a lényeget, ezért nem sokat fűznék hozzá. Hagyd ott szerencsétlen srácot, így az elején még nem lesz neki annyira szar érzés, és talál egy normálisabb csajt. A haverját is hagyd békén, mert amilyen korlátolt vagy, pár nappal később már egy harmadik srác kell majd, miközben tönrkeb.sztál egy barátságot. Nem gondolod, hogy baromi önző vagy? Csak én, csak én, mi lesz velem, ha...Játszadozol valakinek az érzéseivel és veszélybe sodorsz egy haverságot. Nem olyan bonyolult ez.
2011. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én összejöttem egy fiúval, de rámhajtott a haverja?! pattintottam az első srácot, mert nem is igazán tetszett, és nem tudtam megszeretni, és még mindig nagyon jó haverok! Kinek a pap kinek a paplan.:D
2011. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már, tuti, hogy csak kis 13 éves. Ennyi idősen mindenki csinál hülyeségeket. OMG!
2011. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!