Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha az a lány akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az a lány akit én szeretek, ő is szeret, már elcsattant egy csók is, de ő még vár az előző pasija válaszára?

Figyelt kérdés
vagyis hogy a srác akar-e még valamit. Sztem ugyebár a legcélszerűbb várni, de azt nehéz....
2011. dec. 4. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdekes...

Dehogy várnék én valaki másra, hogy esetleg kellek-e neki -.- Főleg, ha szeretek valakit.

A csaj vagy súlyosan önbizalomhiányos, vagy csak pótszernek kellenél neki.

2011. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Várni???

Hol élsz te?Tudod ki várna olyanra,aki épp másvalaki válaszára vár...aztán ha nem,akkor jöhetsz esetleg te....

2011. dec. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, még nincs túl az előző kapcsolatán.
2011. dec. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ne nyomulj rá, legyél egy árnyalatnyival hűvösebb, ne keresd annyiszor, ne érj rá azonnal, ha keres, hülye trükkök, de működnek, akkor majd ő fog kajtatni utánad.

flörtölhetsz is másokkal de csak óvatosan!


(ez mindkét nemnél működik valamiért)


persze őszintén meg is mondhatod neki, hogy nem fogsz olyanra időt pazarolni, aki nem tud dönteni, majd szóljon, ha döntött, de nem fogsz rá várni örökké stb. csak ne nyomulj rá, minél kedvesebb vagy, és látja hogy odavagy érte, annál inkább az után sóvárog, aki le se tojja, azaz az exe után


28N

2011. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elozo valaszolokkal egy velemenyen vagyok. Szerintem nem eri meg varni ra, mikozben o mast akar.
2011. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nemrég vettem észre h egyre jobban közeledik hozzám :DD

Tehát télleg csak annyit csináltam hogy másokkal voltam, na meg magára hagytam, És már is más véleményen van ;D

2011. dec. 11. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!