Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyják el a fiamat?

Figyelt kérdés
Van egy 26 éves fiam. Korai magömléssel szenved, sokszor sírta el nekem , hogy 1 percig sem bírja általában. Utána rágörcsölt, és már a merevedéssel is problémái adódtak. Ahogy tudom, támogatom anyagilag, hogy próbáljon pszichológus vagy gyógyszerek által meggyógyulni, de semmi eredmény sajnos. Végignézem ahogy minden lány elhagyja. A legtöbb szinte rögtön, a mostani lány 2 éve tart ki mellette, és látom, hogy ennek is vége lesz. Miért ilyen fontos a szex? Nagyon jólelkű, okos fiam van, ez nem számít?
2011. márc. 31. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az én exem se birta sokaig, és mégse emiatt hagytam el.. más van a háttérben, vagy még nem talalta meg a megfelelot..
2011. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1%

Kérdem én, ilyenkor miért nem veri el a nőjét és fenyegeti meg?

Ha előlem lépne meg bárki is biztosan kapna

2011. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Számít, de sajnos önmagában nem elég. Mondanám, hogy gyakorolja (egyedül) minél tovább kihúzni, vagy hogy elélvezés után azonnal újra felszopás, és a második menet hosszabb lesz, de gondolom 26 évesen nem sok minden van amit még nem próbált. Együtt érzek vele. (bocs hogy nincs hasznosabb válaszom)
2011. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Ezt NEM veled kellene megbeszélni, hogy néz már ki, hogy egy FELNÖTT férfi az ANYJÁVAL beszéli meg a szexuális életét!!!!

AZ ilyen problémák vagy CSAK a fiadra, vagy pedig rá és a partnerére tartoznak.


Szerintem a fö gond az, hogy a fiadat nem engeded felnöni, és leválni az anyukáról.

2011. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem, ha a szex nem megy kettejük között tök mind 1 milyen fiad van.

Persze kivéve ha dúsgazdag, mert akkor tényleg minden mindegy.

Ez a szomorú valóság.

am van ezekre egy nagyonjó trükk

vannak ezek a orgazmus késleltető sprayk...faxás dolog, min 5 percel megnyújtja a dolgokat.

hátránya, hogy csak óvaszerrel együtt mehet, hisz ha anlkül megy akk a csajt is lezyibbasztja belűről...

2011. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van gyerekem. Azt javaslom, hogy szállj le róla! Az ö dolga nem a tiéd! Hagyd elkövetni a saját hibáit. Ehhez, ne haragudj, de semmi közéd.
2011. márc. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő panaszolja el nekem, van hogy látom azt hogy sír is. Anyagilag is támogatnom kell, mert az út Pestre és a nagyon drága pszichológus és gyógyszerek nehezen mennének neki egyedül. Én csak sajnálom...
2011. márc. 31. 17:44
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyszer a fiam megcsalta a mostani barátnőjét, mert részeg volt nagyon. Erre a lány elhordta mindennek, jól összevesztek. Végül kibékültek, rá egy hétre volt a lány szülinapja. És elvárta a fiamtól, hogy vele töltse az estét. Olyanokat mondott neki, hogy kitart mellette a bajában, meg hogy elnézte hogy megcsalta, akkor ennyi a minimum. Már miért lenne ez minimum??? Azért mert problémái vannak a szexben, nem kellene ugráltatni. Sajnálom a fiamat, mindenki csak ki fogja használni és elávár majd tőle dolgokat?
2011. márc. 31. 17:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért is lenne olyan hatalmas kérés a barátnő részéről, hogy a fiad vele töltse a szülinapja estéjét?? Ezt énis elvárnám szerintem.Ez nem ugráltatás.
2011. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

pontosan, te nagyon el vagy tévedve....

miaz hogy ugráltatás???

jutya kötelessége igenis a barátodnak a kedvese szüli napján vele lenni, és fordítva is.

Hát milyen dolog már ez hogy ezt nyűgnek állítod be? a legszebb dolog a violágon a kedveseddel ünnepelni a szülinapot, ill évfordulót....

a fiad meg neisharagudj összetehetné a két kezét hogy azokután hogy megcsalta és még a szexben is egy csődtömeg, vele maradt a csaj.

A megcsalásra nincs kifogás, hogy részeg voltam meg stb...., megcsalta? meg, akk ennyi én kidobtam volna mint a sz*rt, és nyösztessen mást akorai magömlésses gondjaival.

22/L

2011. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!