Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért azt hagyják el, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azt hagyják el, aki a legjobban szeret? =/ Akik csak kihasználják a lányokat azok után mmiért sírnak és szaladnak?

Figyelt kérdés

17 f vagyok. 1 éve szerelme vagyok egy lányba és szombaton el mondtam neki. Igent mondott. Vasárnap este MSN-en mondta,hogy jobb ha ink nem beszélünk többet :'(

Én szerettem a világon a legjobban azt a lányt és elhagyott,mert már nem szeret :( Ahova jár iskola ott meg mindenki csak le akar vele feküdni mert még szűz és ezt ő is tudja. Én annyira szeretem,hogy nem lehet elmondani :( Most is alig látok a könnytől :( Alig bírom leírni ezt a kérdést :'( Miért engem hagyott el ? És ha régen szeretett akkor most miért nem ? Volt egy veszekedésünk és 4 hónapig nem beszéltünk és az előtt szeretett,de most meg már állítólag nem olyan mint régen :( Pedig szerintem még jobb is mert jobban szerettem mint akkor mert tudom h milyen szar nélküle :( És elhagyott :( 1 nap gondolkodás után 1 perc alatt elrontotta azt amit 1 évig építettem :'(


2011. márc. 29. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát öreg törődj bele gondolj arra majd 30-on túl értékelik a nők ha rendes és ilyen vagy. Egyébként ez nem mennő trendi roszfiús amit most csinálsz azért.
2011. márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg eleve sem tudtál eleget a lányról.


A jó hír ugyanis az, hogy a valóban normális és értelmes lányok _maximálisan_ értékelik a hozzád hasonlókat. Tudom, mert egy ilyen lány a feleségem is, és előtte is volt már dolgom ilyennel. Ha tehát ő nem értékel téged, akkor nagy valószínűséggel benne van a hiba. (Ettől persze még lehet, hogy te is rosszul csináltál ezt-azt, de nagyobbrészt ő a ludas.)


Ebből következően pedig a rossz hír az, hogy jobb, ha elfelejted és leteszel róla, mert hosszú távon is csak szenvednél miatta. Persze tudom, ez most még hónapokig nem fog menni, és nagyon sz*rul fogod érezni magad miatta, de ahogy idővel tompul a fájdalom, úgy veszed majd észre egyre inkább, hogy valóban nem volt méltó rád - következőként pedig már egy rendesebbet kereshetsz.


Alternatívaként persze megpróbálhatsz beszélni vele arról, hogy pontosan mi is ez az egész, és fejtse már ki egy kicsit bővebben, hogy pontosan mi is a baja, de esélyes, hogy nem fogsz egyenes választ kapni. Viszont ezzel a beszélgetéssel mindenképp várj addig, amíg valamelyest összeszeded magad.

2011. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi :/

Elsőnek:

"Egyébként ez nem mennő trendi roszfiús amit most csinálsz azért." Ki akar rosszfiús lenni ? Mert én leszarom...

2011. márc. 29. 08:46
 4/12 anonim ***** válasza:
ő arra gondolt, hogy a mostani leányoknak a rosszfiús, cigiző, minden héten földig részegedő tahó, pancser srácok jönnek be akik csak egy puncit látnak bennük, nem pedig aki értékeli őket. Ez van... de azért a csajokat se kell félteni... Én most ilyesmiben vagyok, csak most én vagyok a "csajod". 3 év után szakítottam a lánnyal, és ő halálosan szerelmes belém. Ezen nincs mit megbeszélni, kiszerettem belőle. Szal én azt tanácsolom, hogy ne beszéljetek meg semmit sem, egyszerűen felejtsd el, akár milyen nehéz. Próbáld meg élni az életed, csajozz, mert ugye mindenkinél van jobb! Fel a fejjel!
2011. márc. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert mindig az sír, aki jobban szeret. Pl. azok a lányok is, akik a bunkó pasik után sírnak, akik nem értékelik őket.

Te pontosan ugyanezt csinálod: olyan csaj után sírsz, aki nem értékel.

Keress olyan csajt, aki szeret és értékel.


Ui: korábban is mondtad a lánynak, hogy szereted, vagy csak szombaton? Mert ha csak szombaton, azt nem nevezném sem járásnak, sem kapcsolatnak, ha meg nincs kapcsolat, nem lehet elhagyni senkit.

2011. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem voltak olyan erősek az érzések a részéről, vagy csak kihűltek a 4 hónapos szünet alatt.

Sajnos van ilyen.

Azt nem sikerült kiderítenem a kérdésedből, hogy ki után fut az a lány, mióta és az az illető hogy és miben használja ki.

2011. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert a nők az érzelmileg független, domináns, alfahím típusú férfiakhoz vonzódnak. Ez a vonzalom nem tudatos náluk, hanem ösztönös, és azért alakult ki, mert egy erős férfi mellett, az utódnak több esélye van továbbörökíteni a géneket. Napjainkban is él ez az ösztön, de olyan dolgokban nyilvánul meg, amiket te is leírsz. Egy szerelmes férfi nem éppen domináns, és független érzelmileg, vagy épp' erős. Szép dolog úgy gondolni egy kapcsolatra mint szerelem, de sajnos a valóság nem ennyire szép. Egy nő addig szeret egy férfit, amíg nem érzi azt, h a férfit az irányítása alá vonta. Később majd megérted...
2011. ápr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

30 fölött értékelik a nők a rendes férfiakat? Melyik dimenzióban? Valaki megadhatná acímét mert én nem találom. Sajnos eléggé kiábrándító a helyzet amennyire én látom.

34 ffi

2011. ápr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, egy nő se értékeli a rendes férfiakat. Legyél jóképű és gazdag, de a bunkó stílus sem árt! A belső pedig nem érdekel senkit.
2011. ápr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Csak csatéakozni tudok az előttem szólókhoz! A rendes fiúkat le sem sz@rják a lányok! Annyit mondanak csak rájuk a lányok, hogy húú de jófej, és itt el is intézik..Jó lesz barátnak... És ennyi! em tudják megbecsülni ha valaki igazán szereti őket! :( (Saját tapasztalat.. :'( )
2011. ápr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!