Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért azt hagyják el, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azt hagyják el, aki a legjobban szeret? =/ Akik csak kihasználják a lányokat azok után mmiért sírnak és szaladnak?

Figyelt kérdés

17 f vagyok. 1 éve szerelme vagyok egy lányba és szombaton el mondtam neki. Igent mondott. Vasárnap este MSN-en mondta,hogy jobb ha ink nem beszélünk többet :'(

Én szerettem a világon a legjobban azt a lányt és elhagyott,mert már nem szeret :( Ahova jár iskola ott meg mindenki csak le akar vele feküdni mert még szűz és ezt ő is tudja. Én annyira szeretem,hogy nem lehet elmondani :( Most is alig látok a könnytől :( Alig bírom leírni ezt a kérdést :'( Miért engem hagyott el ? És ha régen szeretett akkor most miért nem ? Volt egy veszekedésünk és 4 hónapig nem beszéltünk és az előtt szeretett,de most meg már állítólag nem olyan mint régen :( Pedig szerintem még jobb is mert jobban szerettem mint akkor mert tudom h milyen szar nélküle :( És elhagyott :( 1 nap gondolkodás után 1 perc alatt elrontotta azt amit 1 évig építettem :'(


2011. márc. 29. 08:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
:/
2011. ápr. 3. 22:55
 12/12 anonim ***** válasza:

A magukat a "rendesfiú" kategóriába sorolókkal kapcsolatban csak annyit tudok mondani, hogy nekem már herótom van a 90%-uktól. Szenvelegnek, nyavalyognak, szidják a nőket, hogy a külső, meg a pénz érdekli őket, holott ők is csak a sovány, szilikonmellű nőkre buknak. Teli vannak elvárásokkal, csak a legtökéletesebb lány felel meg nekik. Nagyra vannak a belső tulajdonságaikkal, pedig sokszor ezek csak abban merülnek ki, hogy félénkebbek az átlagnál. A szemükben aki félénk, az a jófiú kategória, aki meg valamivel bátrabb, vagányabb, az már mindjárt bunkó pasi.


Tisztelet a kivételnek, ne vegye magára, aki nem ilyen.

2011. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!