Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4,5 évet hogy hagyjak magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4,5 évet hogy hagyjak magam mögött?

Figyelt kérdés
Ennyi ideje van bnőm, és érzem, hogy nem vagyok teljesen boldog. Szeretem, de már nincs az a lángolás, nem tudok olyan megértő lenni vele, mint régebben. Hogy vehetnék véget ennyi idős kapcsolatnak? Mi lesz vele?
2011. aug. 18. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Figyelj! Én hasonló cipőben jártam. 5 éves kapcsolatom 4,5. évében éreztem tök ugyanezt! Végül a sors úgy hozta az exem mondta ki, hogy legyen vége. Tehát szerintem a te barátnőd is hasonlóan érezhet, mint te!

Viszont érdemes átgondolni már jó előre, hogy mihez fogsz majd kezdeni és megérdemel e az egész egy kis erőfeszítést akár a részedről is. Engem a szürke hétköznapok nyomtak el és őt is. Gondold át szerintem.

2011. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és vele mi lett? nehéz volt túllépni a dolgokon?
2011. aug. 18. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Igaz én kicsit több mint 1 év után szakítottam a barátommal, de én is kicsit féltem h mi lesz ennyi idő után. Sokszor feljött a téma h mi legyen, majd közös megegyezés alapján arra jutottunk h nincs értelme boldogtalanul folytatni. Az más dolog h ki voltam mint a kutya, egész nap sírtam, de ő tartotta bennem a lelket. Azóta mindig együtt vagyunk, hülyéskedünk, szerencsére ilyen jóba maradtunk :)

Hiába h ennyi ideje együtt vagytok, de ha nem lépsz akkor ez az idő csak több lesz.. és lehet h később megbánod h nem mondtad ki hamarabb..

2011. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és ha azt bánom meg hogy szakítottunk???
2011. aug. 18. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:

"ma 21:19" vagyok


Együtt is éltünk. Először az első két hétben megmondom őszintén kicsit örültem is, hogy így lett. Viszont utána pokolian elkezdett hiányozni! Ő járt a fejemben reggel, napközben és vele álmodtam este! Persze kívülről mindenki erősnek látott, mert ezt mutattam, de mikor egyedül voltam úgy éreztem, hogy elhagytam a másik felem! Ez mondjuk eltartott egy hónapig. Utána megpróbáltam vele felvenni a kapcsolatot. Ekkor már nem akartam tőle semmit, de úgy gondoltam a sok közös emlék segít legalább jó kapcsolatot tartani közöttünk és így könnyebb lehet mindkettőnknek, de a vége az lett, hogy azt mondta ő nem tud rám úgy tekinteni, mintha soha nem lett volna közünk egymáshoz. Azóta eltelt fél év és én semmit sem tudok róla. De nem hiányzik egyáltalán megyek tovább és most a következőre koncentrálok teljes erővel.

2011. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még egy kis kiegészítés:

Én megbántam, hogy nem tettem szinte semmit azért, hogy együtt maradjunk, pedig így utólag simán megérte volna!

2011. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Először próbáljátok meg rendbe hozni a dolgokat, adjatok 1 esélyt magatoknak! Aztán ha aztán is így áll a dolog, akkor nincs miről beszélni..
2011. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

és vele mi lett? nehéz volt túllépni a dolgokon?


Női oldalról írok: ez attól függ, ő mennyire kötődik még érzelmileg. Ha veled tervezte a jövőt és nem is sejti, mi jár a fejedben, akkor nagyon le fogja sújtani, ez biztos. De szerintem már ő is észrevette rajtad, hogy valami nincs rendben. legalábbis én észrevettem a saját kapcsolatomban. Emiatt mentünk szét az exemmel, amit most te érzel. Én is éreztem mint már írtam, hogy valami megváltozott, de azt gondoltam, hogy ez csak egy hullámvölgy, amit együtt átvészelünk. Számíts rá, hogy nem fog egykönnyen beletörődni, ki akarja majd elemezni szerintem ő is, hol romlott el a dolog. Én még beszélgettem párszor szakítás után az exemmel, hogy minden világos legyen. Kb. 2 hét alatt zártuk le a dolgot, sok beszélgetéssel. Végül nem lehetett folytatni, mert a részéről teljesen kimerült a dolog. Én iszonyúan szenvedtem 2 hétig, az első napokban szabályosan kikészültem mint aki gyászol, utána könnyebb lett. Sokat agyaltam, ki mit rontott el, aztán úgy érzem, szépen lassan kezdek belenyugodni, de még messze nem dolgoztam fel, nagyon hiányzik még és még szeretem. De ne aggódj, túl lehet élni. Az első héten azt hittem, bele fogok halni, mindent teljesen reménytelennek láttam, de itt vagyok és tényleg könnyebb:)

2011. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 marcipanfelho válasza:
én már két és fél éve együtt vagyok a barátommal (tudom ez még semmi a tiédhez képest), sőt már menyasszony is vagyok és egyszer majdnem szakítottunk. nagyon rossz érzés volt, ő akart velem és szünetet tartottunk, kitisztult a feje és végül együtt maradtunk. iszonyúan rossz volt. én nem tudnám elképzelni nélküle az életem, szerintem ha már 5 éve leszünk együtt, akkor is ugyan olyan lesz. Hogy hogy nem vagy már boldog? Unalmas lett a kapcsolatotok? Vagy a szex miatt? Csináljatok valami újat, hátha ismét előjönnek a régi érzelmek. Lehet ő nem is sejti mit érzel, ő még ugyanúgy szeret téged. Szerintem még némi erőlködést megérne.
2011. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia!


az a baj, hogy az emberek mostanában könnyen feladják a kapocsataikat. ha szereted akkor miért nem próbálod megmenteni a kapcsolatotokat. lehet, hogy meg lehetne beszélni a problémákat, hiszen a lángolás minden kapcsaolatban elmúlik és rájöttem "elhagyásom után", hogy jobbat nem talál az ember. Viszont ha nem szereted, akkor nincs értelme erőlködni. Ha szereted, akkor tegyél te is valamit a kapcsolatotok javitásáért, hiszen sokszor az a baj, hogy ezért a pasik semmit nem tesznek, csak hagyják elmúlni az érzelmeket. a lángolás elmúlik mindig és megmarad a szeretet ha volt.

erus

2011. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!