Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok, de nem engedi (? )

Figyelt kérdés

A párommal lassan egy éve vagyunk együtt. Már magamnak is beismerem, hogy nem vagyok belé szerelmes. A nézetei, néhány cselekedete teljesen kiábrándított, magyarán a hónapok alatt jöttem rá, hogy te jó ég, ő egyáltalán nem az, aki nekem kell...akivel eltudnám képzelni az életemet...akivel családom lehet.

Szakítottam vele. Nem egyszer. A probléma az, hogy ő ezt nem fogadja el egyáltalán. Elmondom neki a kapcsolati problémáinkat, mindent, hogy megértse, hogy miért is szeretnék szakítani, erre: "de én szeretlek"..és a többi "hülyeséget". Ő nagyjából nálam lakik, munka után folyton jön szó nélkül, saját kulcsa van. Volt, hogy elvettem tőle a kulcsot, de addig csöngetett, míg kénytelen voltam beengedni. Egyszerűen nem fogja föl, hogy ennek semmi értelme. Folyton csak azt tudja hangoztatni, hogy ő mennyire szeret, és soha nem volt boldogabb. Aztán néha megenyhülök(vagy talán belefáradok a szakítás folyamatába) és ugyanúgy megy minden tovább.


Hogyan érhetem azt el, hogy végleg szakítsunk? Valami tipp, élmény, valami, ami segíthetne neki felfogni, hogy én véget szeretnék ennek vetni.


köszi a segítséget

23L


2011. márc. 31. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet h sok idő vagy vmi de pakold össze a cuccait és vedd el tőle a kulcsot mikor jön és csönget akkor kirakod az ajtó elé a cuccot az ajtót visszacsukod...ennyi...a csengőt meg húzd ki... aztán ha így sem érti meg, az ajtón keresztül mond meg h NINCS TOVÁBB!!
2011. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene elgyengülnöd. Ha kell, dobasd ki a lakásodból.
2011. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legegyszeűbb ha komolyan megbeszéled vele és megkéred h ne keressen. Mond hogyha igazán szeret, akkor szeretné h boldog legyél és te pedig mellette nem vagy boldog.
2011. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Végleg szakítani akarsz vele? Biztos vagy benne?

Először ezt mérlegeld.

Ha tuti h ki akarod dobni akkor vedd el a kulcsát. Ha csenget ne reagálj rá. Ha tovább folytatja akkor én hivnék magamhoz valakit és vele nyittatnám ki az ajtót. Mintha ő lenne az új párom. Sztem hívd el egy jó haverod aki kicsit leoltja amikor megjelenik. Szüleivel nem tudsz beszélni? Vagy valami értelmesebb barátjával? Ha jó ideje ez van és nem fejezi be ezek után sem és feljelenteném, mert sztem ez a csávó nem komplett. Vagy csak szimplán nem veszi komolyan h szakítasz vele.22L

2011. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
* és helyett én (én feljelenteném)
2011. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, jaj ez milyen szép lenne. E kérdés már csak egy utolsó fénycsóva nekem. Már ezer meg ezerszer elmondtam neki mindent, de tényleg mindent, az indokokat, egyszerűen mindent..hol szebben, hol csúnyábban már.


Megtörtént már a kizárás is a lakásból...kinyitotta azt is.

Összepakoltam már a cuccait is, kiraktam a küszöb elé, hogy mikor jön hozzám, fogja fel a helyzetet.

Egyszerűen semmi nem használ. Én szeretem őt persze, tisztelem, de néha már olyan szinten bunkó vagyok vele, hogy lesül a bőr a képemről. De még arra is csak azt tudja mondani, hogy ő szeret és próbáljuk meg. Ha azt mondom, hogy menjen, ő nem megy, és addig ül a nappaliban, amíg be nem esteledik, és csak ül. Én meg nem szólok hozzá...ugyanis szakítottam vele, de ő akkor is ott van. Komolyan, már gondoltam arra is, hogy hívom a rendőrséget, de mint írtam, tisztelem őt, szeretem, és nem szeretnék neki rosszat..nem szeretnék tőle így elválni.

2011. márc. 31. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szépen már elváltál tőle. Most már csak üldöznek.
2011. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Szereltess be új zárat, a csengőt kösd ki. A cuccait küldd el a szüleinek.

Praktikus megoldás, ha beköltöztetsz egy új pasit legalább pár napra - haverod, ismerősöd, bátyád - aki elküldi helyetted.

De ha folyamatosan csönget, akkor kihívhatod a rendőröket is, ők is haza tudják küldeni - gondolom nem hozzád van bejelentve, és nincs tulajdonrésze a lakásban.

2011. márc. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én 13,5 hónapja vagyok együtt a barátommal (vagyis az utóbbi hónap azzal telt,hogy szakítani próbálok)és teljesen úgyan ez a helyzet,szval megértelek:S

szóval erre a kérdésre érkező válaszok nekem is segítenének...(18/L)

2011. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!