Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem semmi a csaj, mi?

Figyelt kérdés

Röviden: 21/F vagyok, a lány 17 éves, megismerkedtünk interneten és megbeszéltük, hogyha akarunk egymástól valamit, akkor a személyes találkozó az alap. Egyszerűen egymás után négy randit mondott le, 4 különböző napon, de teljesen korrekt indokai voltak, biztos hogy nem kamu!

Először a szerdát, mert kedden befulladt és így szerdán orvoshoz ment asztmája miatt. Csütörtökön anyjával a térde miatt Debrecenbe mentek, mert felvan mentve tesiből (és ezt a térdét már korábban is említette). Pénteken meg úgy volt, hogy 17-ig leszek fősulin, de 2 órával hamarabb vége lett, de hiába, mert őket délelőtt hazaengedték, hiszen a szombati jótékonysági bál miatt pakolták a sulit. MOndom akkor hétfőn. Hétfőn 1 órával randi előtt sms-ezett hogy sajnos nem jó, mert az apja kórházba került rosszullét miatt Budapesten, így ment vele az egész család. Egész héten nincsenek itthon, msnen beszélünk úgy, hogy ott rokonoknál gépezik. Felhívtam hétfő este, és mondta hogy ennyire szerencsétlen már nem lehet hogy a negyedik randit mondja le, és hogy miattam sírt hogy már biztos unom, és elfog veszíteni!

Szerintem tuti nem kamuzik, meg ilyenekkel, hogy az apukája kórházban van, szimplán sehogyse jött össze az első hét, de azt érzem a hangjából, az sms-eiből, hogy ha megvárom ezt a hetet, akkor olyan szerelemben részesít majd, mint valami álom. Mit gondoltok?

(Egyéb: több sms-ben is írta, hogy szeretlek, hiányzol, msnen is mondta, telefonon is mondta, kivan bukva már, szal nem tudom elképzelni, hogy szórakozna velem, mert semmi értelme. Nincs is barátja lassan 2 éve.)


2011. márc. 31. 11:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Aha, értem. Csak mert úgy meg is válaszoltad magadnak, az egészet :)

De nekem sem tűnik kamunak.

2011. márc. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Látogasd meg te.
2011. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Eléggé szétszórt. Ha orvoshoz ment a térde és az asztmája miatt az korrekt indok. De egy orvoshoz sokkal korábban kell időpontot kérdni, akár hetekkel előtte, tehát tudnia kellett mikor megy a dokihoz. Akkor meg miért egyezett bele a randiba arra az időpontra? Mert ha lemondta azt jelenti, hogy megvolt beszélve előre.

Nem tudom mit gondoljak, talán csak hülyít (a csajok szoktak sokkal durvábban is lenni) talán nem. Ha megint lemond egy randit és biztos nem keresném többet, mert ez azt jelenti, hogy nem lehet rá számítani.

2011. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg összejöttek neki a dolgok, bár amit a kedves utolsó válaszoló írt van benne valami. Hamarabb kell időpontot kérni az orvostól.

A másik amit egyszerűen nem bírok szó nélkül megállni. De azt írod, hogy sms-ben ezt írta, hogy szeretlek meg hiányzol. Na most te tényleg 21 éves fiú vagy??? És nem zavar az ilyen, hogy valaki ilyeneket ír neked akivel még csak nem is találkoztál?? Én is szoktam neten ismerkedni és lehet valaki szimpatikus úgyis, hogy nem találkoztam még vele, de szerintem normális ember ilyeneket nem ír, hogy szeretlek meg hiányzol. Tudom ezt nem volt kérdés csak az ilyentől mindig ledöbbenek.

2011. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

A szerdai doki nem hinném hogy kamu lenne, mert mindig van ügyelet, különben sem lehet egy ilyen hirtelen keddi asztmás befulladást előre bejelenteni. Hisz nem is tudhatott róla!

Aki meg az sms-sel jött, annak annyit mondok, hogy szerdáig még semmi baj nem volt, de amikor már a pénteket is lemondta, akkor beleírta azt is, hogy már annyira szerettelek volna látni, hiányzol és ne haragudj.


Őszintén szólva neki ez hol éri meg? :) Fizeti az sms-eket, beszél velem órákat este webcamon, és "az apja egészségével viccelődik"? :) Nem hiszem!

Én hiszek neki, 2 hét az életemből nem szoroz, nem oszt, most hétfőn úgyis kiderül minden. :)

2011. ápr. 1. 10:21
 16/19 anonim ***** válasza:

Az tényleg egy jó ötlet, hogy felajánlod neki, hogy meglátogatod. Szülőkkel a randi nem olyan felszabadult, de talán a leányzónak is jól esne.


Térd-problémák: nekem is vannak. Lehet, hogy ma éppen nem fáj, de holnap őrületesen. Akkor bizony föl kell ülnöm a fehérvári buszra Pécsett és a fehérvári dokimnak soron kívül fogadnia kell, mert sürgősségi eset vagy miamanó vagyok... Legalább is a leleteimen ez áll -> a lényeg: nem kell időpontot kérnem.

2011. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kamuképpel ismerkedett...természetesen dobtam a faszba. :)
2011. ápr. 9. 20:28
 18/19 anonim ***** válasza:
Pfff :)
2011. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Az a legnagyobb vicc, hogy én akartam annyira a talikat, így meg érthető, hogy ő nem. Már a 4. randi lemondása után hagynom kellett volna az egészet, de annyira meggyőző volt, hogy közbejöttek neki a dolgok, hogy tökre olyan érzésem volt, hogy ha hagyom menni, akkor rá 1 héttel már összejöhettünk volna. A nővérétől tudtam meg, hogy semmilyen Pesten nem voltak egy napot sem, az apja sem szívbeteg, itt már lenullázta az esélyeit 0.00%-ra.

Ezután egy e-mail kaptam tőle, melyben mindent megbánt, idézek fejből: "nem gondolta komolyan az elejétől fogva az egészet, azt hitte hogy valami paraszt vagyok, de idővel nagyon bejöttem neki". Hát sajnos nem volt ereje elmondani az igazságot, így hát beleélte magát az egészbe, majd rá kellett jönnie, hogy ezzel saját magának árt. Magát csapja be az álmaival.


Ezek után még egyszer átnéztem a képeit. Van egy, ami az iskola női wc-jében készült. Egy teljesen másik lánynál is ott készült egy kép az iwiwen, így egyértelmű volt, hogy a képeken lévő lány és az akit megismertem egy suliba jártak. A sulijuk honlapján kikerestem a névsorból a csaj nevét, és megérzés alapján elkezdtem iwiwre bedobálni a női neveket az első oszlopból, a 4. lánynál megtaláltam ugyanazokat a képeket. Ekkor pipa lettem, felvettem msnre azt a csajt, és mindent részletesen névről névre elmeséltem neki, hogy az osztálytársa az ő képeivel ismerkedett. A lánynak igazolta a barátnője, hogy tényleg felhívtam pénteken reggel, plusz többen is látták hogy akivel 2 hétig ismerkedtem, az többször is sms-ezett velem és olyan képeket is mutattam a lánynak, amelyek iwiwen fent se voltak nála, és mégis tudtam róluk, valamint adtam msn naplózást és erősködtem, hogy hétfőn személyesen fussunk össze, megmutatom az összes sms-t és bejövő hívást. Egyértelmű volt, hogy nem hazudok.


Hát igen, minden hazug ember lebukik egyszer. Az a legviccesebb, hogy legvégül az eredeti csajjal is megismerkedtem :)

2011. ápr. 10. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!