Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem semmi a csaj, mi?

Figyelt kérdés

Röviden: 21/F vagyok, a lány 17 éves, megismerkedtünk interneten és megbeszéltük, hogyha akarunk egymástól valamit, akkor a személyes találkozó az alap. Egyszerűen egymás után négy randit mondott le, 4 különböző napon, de teljesen korrekt indokai voltak, biztos hogy nem kamu!

Először a szerdát, mert kedden befulladt és így szerdán orvoshoz ment asztmája miatt. Csütörtökön anyjával a térde miatt Debrecenbe mentek, mert felvan mentve tesiből (és ezt a térdét már korábban is említette). Pénteken meg úgy volt, hogy 17-ig leszek fősulin, de 2 órával hamarabb vége lett, de hiába, mert őket délelőtt hazaengedték, hiszen a szombati jótékonysági bál miatt pakolták a sulit. MOndom akkor hétfőn. Hétfőn 1 órával randi előtt sms-ezett hogy sajnos nem jó, mert az apja kórházba került rosszullét miatt Budapesten, így ment vele az egész család. Egész héten nincsenek itthon, msnen beszélünk úgy, hogy ott rokonoknál gépezik. Felhívtam hétfő este, és mondta hogy ennyire szerencsétlen már nem lehet hogy a negyedik randit mondja le, és hogy miattam sírt hogy már biztos unom, és elfog veszíteni!

Szerintem tuti nem kamuzik, meg ilyenekkel, hogy az apukája kórházban van, szimplán sehogyse jött össze az első hét, de azt érzem a hangjából, az sms-eiből, hogy ha megvárom ezt a hetet, akkor olyan szerelemben részesít majd, mint valami álom. Mit gondoltok?

(Egyéb: több sms-ben is írta, hogy szeretlek, hiányzol, msnen is mondta, telefonon is mondta, kivan bukva már, szal nem tudom elképzelni, hogy szórakozna velem, mert semmi értelme. Nincs is barátja lassan 2 éve.)


2011. márc. 31. 11:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szórakozik, csak rosszul jöttek össze a dolgok ezeken a napokon!

Kitartás. :)

2011. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan nem kamuzik. Ez viszont nem elég indok, hogy beleéljétek magatokat már előre a dologba, hogy mekkora szerelem lesz ebből, még nem is találkoztatok személyesen! De mi a kérdés?!
2011. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Biztos igazat mond tényleg, szóval várd meg amíg tényleg tudtok találkozni. Ha hazudott eddig, akkor annyira jól csinálja, hogy le a kalappal.

Várd meg, de kéresd magad kicsit, mondd meg neki, hogy legközelebb ő találjon ki időpontot, és akkor majd ott leszel. Az biztosabb, és ha tényleg akar valamit, akkor mond is majd valamit.

2011. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
VÁRD MEG , hogy aztán lávolhasd :)
2011. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Várj még szerintem sem hazudott csak pont most jöttek össze a dolgok sajnos ilyen előfordulhat:S

Na meg persze fel is hívott telefonon. Nem hiszem, hogy ha kamuzott volna akkor felhívott volna telefonon.:)

2011. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
még nem is találkoztatok de azért már írta hogy szeret ? tök jó, és mióta tart ez a dolog 2 hete vagy 1?
2011. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tök mindegy mióta tart, ám 2 hete. Mind a ketten szimpatikusak vagyunk a másiknak. Nekem nagyon tetszik ahogy kinéz, és ahogy értelmesen hozzááll a dolgokhoz, meg hogy ennyire érzelmes. Neki meg az tetszik bennem, hogy jóval idősebb vagyok nála, magasabb természetesen, és mondta hogy csípi az okosabb fiúkat meg akik tudnak bármiről beszélni. Plusz azt, hogy magamat adom, őszinte vagyok, és megmondtam egyértelműen hogy összeakarok vele jönni, ő meg azt, hogy hiányzok neki, és nagyon szeretne már velem találkozni. :) Minden oké.
2011. márc. 31. 12:59
 8/19 A kérdező kommentje:
Ja és külsőleg is bejövök neki.
2011. márc. 31. 12:59
 9/19 anonim ***** válasza:
Aha. És igazából mi a kérdés?
2011. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ott az alján: "Mit gondoltok?"

A válaszotokból meg leszűrtem, hogy minden oké :P

2011. márc. 31. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!