Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél? (kérdésed túl rövid)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
Ha valaki szerelmes beléd, de te nem érzel semmit iránta, mit teszel? Tetszik az illető még jó is lenne vele együtt lenni, de messze lakik tőled! Voltál már ilyen helyzetben? Mit tettél?: D
2011. márc. 30. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:

1) megmondom neki

2) attol fugg mennyire lakik messzire, ha nagyon akk max alkalmi kapcsolat

2011. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Egy esélyt mindenki megérdemel, hiszem a másik engem szeret.

2.Persze függ a távolságtól is, 20-30km-en túl szerintem nem érdemes. Kivétel erősíti a szabályt, ebben a esetben is:)

2011. márc. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél buta mááár!

Ha tetszik is jó is lenne vele meg még szeret is szerintem egyértelmű! Kevés az ilyen elhiheted... A szerelem része meg késöbb is kialakulhat. Engem biztos nem érdekelne a távolság. Örülnék mint majom a farkának ha szeretne egy csaj és még nem is lenne rossz...

2011. márc. 31. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
volt hasonló helyzet,közel laktunk,összejártunk jóléreztük egymást,aztán mégjobban belémszeretett,időtöltésnek jó volt.Aztán lelépett:D én meg szerelmes lettem végre olyanba aki viszontszeretett:D
2011. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy csaj akit a hátam közepére se kívántam de aztán mégis összejöttem vele mert mindenki mondta adjak neki esélyt. Aztán olyan szerelmes lettem hogy a végén már a csaj szólt hogy ez már túlzás :"D 3évig jártunk
2011. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!