Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél?! (Kérdésed túl...

Mit tennél?! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Ha te összevesznél a barátnőddel és tudnád hogy neked van igazad és ő reagálta nagyon durván túl akkor kezdeményeznél te a békülés irányába vagy megvárnád őt?
2011. júl. 28. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó barátnő, akkor lehet, hogy kezdeményeznék nála, de akkor sem adnék neki csak azért igazat, mert a barátnőm. Megmondanám neki, hogy túlreagálta, és továbbra is tartom magam ahhoz, amit mondtam, de jó lenne megbeszélni higgadtan, és rendezni a nézeteltérést..

Persze minden függ attól is, hogy miről van szó.

2011. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A barátnő attól barátnő, hogy a legpiszlicsáribb szarokkal, és a legnagyobb drámákkal is fel lehessen hívni, és el lehessen neki mesélni minden szépítés nélkül. Ha benned így vetődik fel a kérdés, akkor kérdés, hogy barátnő-e a barátnő? Amúgy én a helyedben odamennék hozzá, és megbeszélnék vele mindent. Nem kimérten, szorongva, hanem úgy, ahogy általában beszélgetni szoktatok egymással.
2011. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
" A bocsánatkérés nem azt jelenti, hogy elismerjük, hogy a másiknak volt igaza, csupán azt, hogy többre értékeljük a hozzáfűződő kapcsolatunkat a saját egónknál. "
2011. júl. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mindig az kezdi a békülést akiben nagyobb a szeretet :)
2011. júl. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az elsőnek ezt megfogadom:)

az utolsó válaszadót nem teljesen értem..a kérdés az volt hogy már egyszer nagyon összevesztetek mert ő túlreagálta de azóta se keresi egyik fél se a másikat akkor te úgy hogy tényleg neked van igazad kezdeményeznéd e a békülést?

"Amúgy én a helyedben odamennék hozzá, és megbeszélnék vele mindent. Nem kimérten, szorongva, hanem úgy, ahogy általában beszélgetni szoktatok egymással."

szerintem ilyen helyzetbe nincs mit megbeszélni. addig amíg az egyik fél nem adja fel a saját igazának a hajtogatását addig nem békülnek ki... vagy nem? szerintetek? szerintem még jobban összelehet veszni ha nem adja fel az egyik fél..

2011. júl. 29. 00:16
 6/8 A kérdező kommentje:

*mármint a második válaszadót


tudom de az a baj hogy túl büszke vagyok..

2011. júl. 29. 00:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy mi az igazi baj, és hol milyen összeveszésről van szó..

Abban amúgy teljesen igaza van a második válaszolónak, hogy két olyan lány között, akik tényleg barátnők, ott nincs véglegesnek tűnő nemszólunkegymáshoz harag, max olyan veszekedések/viták, amiket meg tudnak beszélni. Ha nem tudjátok megbeszélni, már régen rossz... Gondold át, és ha fontos Neked ő, mint barátnő, akkor nincs az a büszkeség, ami megérné, hogy ne kezdeményezd nála a beszélgetést. Ha utána is csak a saját igazát hajtja, és csak veszekedni tud, akkor meg nem is barátnő annyira, mint Te gondoltad..

2011. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rébuszokban beszélgetni egy konfliktusról, elég nehéz. Ha csak nem valami nagyon személyes dologról van szó, körvonalazhatnád, hogy min rúgtátok össze a port.
2011. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!