Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leakar szoktatni a cigiről....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leakar szoktatni a cigiről. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal összejöttem 4hónapja és mikor összejöttünk nagyon jól tudta hogy cigizek, egy hónapra rá már akarta hogy letegyem, de még mindig nem nagyon megy. Most nagyon nagy balhé van belőle és szakítani akar velem. Azt akarja hogy válasszak ő és a cigi között. Mi legyen?
2011. márc. 30. 08:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
küldd el a p*csába!
2011. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
ehh! nálunk is ez volt! de micsoda érzelmi zsarolások voltak! ne hagyd magad! majd te leteszed, ha akarod! így ismert meg! micsoda dolog az, h összejövök vkivel, aztán gyorsan megváltoztatom a saját képmására. cöcö. ha leszoksz, meg fogod utálni.
2011. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
40%

Én is mindig kikötöttem, hogy csak akkor lehet a kapcsolatból valami, ha a lány nem cigizik. Volt, aki megtette és abbahagyta a kedvemért, és volt aki nem.

Nálam szóba sem jöhet, hogy egy büdös szájú, sárga fogú nővel járjak, akin már méterekről érezni a füstszagot.

Főleg úgy, hogy mások is látják, hogy a barátnőm cigizik. Azt szoktam mondani, hogy mások előtt vagy utcán cigizni olyan mintha a tömegbe finganál. Nagyon ciki.

Hagyd abba és nem csak a pasit kapod meg, de jobb nő is leszel.

2011. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
vagy szoktasd rá őt is
2011. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%

"Azt szoktam mondani, hogy mások előtt vagy utcán cigizni olyan mintha a tömegbe finganál. Nagyon ciki. "


Ekkora hülyeséget is ritkán olvasni. Nem preferálom én sem a dohányzó nőket, de szerintem mindenki maga dönti el hogy mit csinál. Neked biztos nincs rossz szokásod. Mások előtt cigizni miért lenne "ciki"? Persze, társaságban ne gyújthasson rá nyugodtan az ember..

2011. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

13:27-nek


Természetesen van rossz szokásom. És azt van, aki elfogadja és van, aki nem.

De a dohányzásról ez a saját véleményem. Én nagyon, de nagyon szégyellném magam, ha a barátnőm dohányozna. Főleg úgy, hogy mások is látják.

Ha ezzel nem értesz egyet az meg a te saját dolgod.

2011. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
akkor ásd el...
2011. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
úgy se tudod le tenni.
2011. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hmm de milyen igaza van.majd amikor 20év múlva a tüdőráktól legyengülve az ágyadnál melleted a kezed fogja eszedbe jut.Hogy azon a pénzen miért nem csokit vagy cukrot vettem neki? de neeem Inkább önzően a szaros-hugyos cigarettád választottad,gratulálok!
2011. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Úristen, elszabadultak a dohányzás kategóriából az antidohányosok!Meneküljünk!!!!!!!!

Amúgy, ha úgy ismert meg, hogy tudta hogy dohányzol, egy szava sem lehet.Eleve össze se kellett volna jönnötök, ha ennyire nem tolerálja a dohányzást!

Az, hogy így választás elé állít...ahhoz hozzá se szólok inkább.

2011. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!