Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le lehet szoktatni a barátnőme...

Le lehet szoktatni a barátnőmet a cigiröl?

Figyelt kérdés
kb 2 éve cigizik. engem nagyon zavar a cigi füst meg a cigi szagú lehellet meg aggódom az egészsége miatt. van valakinek 1-2 hasznos tippe minként tudnám lebeszélni a cigiröl?? eddig sehogysem ment.. vagy inkább ne is próbáljam?
2008. okt. 11. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg lebeszélni, de csak finoman, és ne mondd el sokszor ugyanazt. Nézz utána, hogy mik a cigizés káros hatásai, és lassan apránként adagold neki.
2008. okt. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
elöször is ha zavar a füst,mond meg neki ha veled van es pl zart helysegben vagytok.jelezd hogy nem szeretned ha melletted dohanyozna közvetlenül,ha jo baratok vagytok akkor belatja,es talan kimegy az udvarra ha raakar gyujtani es mint tudjuk jön a tel hideg lessz olyankor mar en sem megyek ki cigizni pedig kemeny dohanyos vagyok en is.regen majd 2 dobozzal szivtam, most meg napi atlag 5 szalat.de eröszakos ne legyel mert mindenkit ugy kell elfogadni ahogy van,a rossz szokasaival eggyütt
2008. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Nagy bagós voltam, a párom pedig abszolut nem dohányzott soha. Na egyszer láttam egy szép láncot. S azt mondta a párom, megkapom, ha leszokom a cigiről. Annyira tetszett az a lánc, hogy képes voltam leszokni érte. Lehet neked is valahogy így kéne ösztönöznöd, tudd meg mire vágyik, s ha leszokik, megkapja!
2008. okt. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Amikor megismerkedtem barátnőmmel, fogadtunk egy hátmasszázsban a leszokást illetően. 2 hónapja nem gyújtottam rá: sokkal jobb a közérzetem, nem vagyok olyan fáradékony, nem vagyok füst szagú(amit egyébként egy nem dohányzó erősen érez). Akkor voltam hülye, amikor 6 éve a számba vettem azt a szemetet :)
2008. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
le .. ha aztmondod neki ne a cigit szivja hanem a faszodat
2009. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!