Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le lehet valakit szoktatni a...

Le lehet valakit szoktatni a cigiről, ha ő nem akarja?

Figyelt kérdés
A párom esténként nagyon köhög és nem akarja belátni hogy a cigitől van. Mindig kifogást talál! Száraz a levegő meg ilyesmi...
2009. szept. 16. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű : nem! Csak akkor lesz annyi akaratereje hogy leszokjon ha ő akarja! Cigiről leszokni amugy sem egy könnyű dolog sajnos :-( Mennyi ideje dohányzik?
2009. szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Talán, ha bezárod a falhoz láncolva a pincébe évekig. De akkor is lehet, hogyha elszabadul az első útja a trafikba vezet.
2009. szept. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kb. 14 éve cigizik. Most 28 éves.
2009. szept. 16. 10:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Valahogy vedd rá hogy olvassa el ezt a könyvet.

Allen Carr: Végre nem dohányzom

*****


Vagy boltban keresd és úgy mégiscsak jobb mint gépen olvasni.

Én sem hittem hogy segíthet a leszokásban, 10 éve dohányoztam, az apám pedig 35 éve. Mindketten leszoktunk a könyv elolvasása után egyik pillanatról a másikra. És nincsenek elvonási tünetek, nem bánjuk hogy végre letettük.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem, nemlehet leszoktatni, és ajánlom, ne is próbáld meg, mert egyrészt ez nem a te dolgod, másrészt pedig komoly veszekedések lehetnek belőle.
2009. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kizárt dolog. én a könyvet is elolvastam, de nem szoktam le, mert szeretem szívni. adtak egyszer egy doboz nikotinrágót is, azt is elrágcsáltam, de nem szoktam le tőle. :)
2009. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A könyvnek a lényege hogy megértsd amiről ír és felfogd, egyetérts vele. Ha ez nem megy akkor persze nem szoksz le soha a segítségével és semmi mással sem. Sajnállak, akkor érted meg mikor már késő lesz. Én is szerettem cigizni, de nem ér meg nekem havi 14ezer forintot a büdös haj, meg ruházat, sem a rothadó fogak. Mert másra nem jó.


Kérdező: próbáltad már hogy emlegetted a párodnak milyen rossz szaga van? Minél gyakrabban mondd neki. Senki nem szeret büdös lenni (gondolom). Mindenképp tennék ellene ha mindig azt hajtogatná nekem valaki hogy "fujj de büdös vagy megint".

2009. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szoktam neki mondani hogy nagyon rossz szaga van a cigitől, akkor bekap egy rágót vagy elmegy fogatmosni. :)
2009. szept. 17. 13:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet.Engem is próbáltak már:S

Pedig nem lenne rossz,de én nem akarom letenni.Tudom,hogy nagyon hülye vagyok.

2009. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!