Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy kellek-e neki?

Figyelt kérdés

Elmondtam egy bartánőmnek, hogy tetszik egy srác.

Közben mások nem tőle tudták meg, de gondolják, hogy bejön nekem (talán látszott/látszik rajtam, nem tudom), és néha tesznek megjegyzéseket (ezeket a srác felé teszik), persze hallkan, de azért hallom ám én is. A srác reakcióit ilyenkor nem látom, mert mellettem van, de válaszolni nem szokott ezekre, vagy tátog, de azt meg ugyebár nem látom.

Közben van egy másik srác, aki másokon keresztül próbál nyomulni, de ő nagyon nem jön be...:S

Az első pasi nagyon tetszik, nem tudom most:

1- vagy nem tetszek neki

2- vagy nem mer lépni, nem hiszi, hogy bejön nekem, csak azt hiszi, hogy hülyülnek

3- vagy nem mer lépni, de tetszek neki (ennyi önbizalmam nincs, hogy ezt higyjem, de persze ettől talán boldog lennék).

Ezek jutottak hirtelen az eszembe, de persze más is lehet.

Amúgy nem sokat szoktunk beszélgetni, pedig ott van mellettem, de ha ketten vagyunk nem tudok kinyögni semmit, és ő sem szól hozzám, ha más is ott van oldottabb a hangulat, ma már kicsit hülyült velem is, bár nem tudom minek tudható ez be, persze nem vitte túlzásba, és már néhány hónapja ismer. Sajnos csak a munkahelyen találkozunk.

Hogyan deríthetném ki, hogy bejövök-e neki, illetve ,ha be is jövök neki, hogy érjem el, hogy lépjen felém?


2011. márc. 29. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de most nem válaszolni fogkok, mert fogalmam sncs, hogy mit írhatnék neked. Viszont most éppen én is ilyen szituációban őrlődöm :/ . Sok sikert ! :D
2011. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
talán kérdezd meg tőle
2011. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
neharagudj hány éves vagy? mert mi kb általánosban voltunk iylen szinten.
2011. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

már bocs, de ez az oldal nem arra való, hogy beoltsuk egymást, hogy kinek milyen cikis esetleg a kiírt kérdése, hanem arra, hogy ha van kedved, és ha tudsz segíteni, vagy bíztatni, vagy együttérezni , akkor írjál kommentet, viszont ne ilyen tapló módon nyilvánítsál már véleményt !

2011. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi!

Másodiknak: nem kérdezem meg tőle, annyi emberség van bennem, nem fogom kínos helyzetbe hozni.

Harmadiknak: elég idős vagyok már, szerintem idősebb, mint te, persze nem vagyok vén, de ha mégegyszer elolvasod, talán rájössz, mert írtam, hogy egy helyen dolgozunk.

Normális válaszokat, tanácsokat várnék, mert én is azt adok, ha írok valakinek ezen az oldalon.

2011. márc. 29. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ott hülyéskednek a többiek a témán, amikor ott vagy te is, meg ő is, az azért elég magas labda. Amikor azzal szívatják, hogy tetszik neked, vagy nem tudom, konkrétan miket mondanak, csak meg kell erősítened ártatlan arccal, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne. Újra és újra. Akár karold át, hogy le vannak maradva a többiek, mert már rég egy pár vagytok. Ha benne van a játékban, partner benne, az már nem rossz. Amikor csak veled hülyéskedik a szívszerelmed, hozd fel a témát, mennyire viccesek voltak a többiek, vagy hogy milyen rendes munkatársaitok vannak, hogy ennyire szemelőtt tartják a boldogságotokat, stb. Ha van valami kölcsönös bizsergés, azt úgyis érezni fogod. És innentől már ő lép, ha akar valamit. Ha nem, akkor sajna ennyi volt szerintem. Remélem, segítettem.
2011. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszi szépen!
2011. márc. 29. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:

bármit is tegyél, te soha ne kezdeményezz.

Az a pasi dolga, jeleket adj mindenképp, de had hódítson csak meg.

Olcsó húsnak híg a leve tudod....

2011. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!