Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Ki hol "szedte fel" a párját?
Figyelt kérdés
Csak érdekel, ki milyen szitu alatt talált rá a szerelmére, olyan felmérésszerűség. :)
/praetorians/
2009. febr. 25. 22:46
11/49 anonim válasza:
ez bonyibb, mert őseimen keresztül ismertem már vagy 3 éve, mikor az MSN jóvoltából összejöttünk.
12/49 anonim válasza:
Anya meg apja munkatársaim és naon jóban lettünk és így megismertem a lányukat.11 hónapja vagyunk együtt!A bökkenő ott van hogy anyáék nem akarták,(most sem akarják) hogy együtt legyünk mert kiderült hogy másodunokatesok vagyunk!Minket ez kicsit sem zavar!
13/49 anonim válasza:
Lineage 2. online számítógépes játék. 3 éve vagyunk 1ütt,dúl a szerelem :)
14/49 A kérdező kommentje:
Buszmegállós-sztoris: ezt jól jegyezd meg. Mikor azt hiszed, hogy nem figyelnek a megállóban / bárhol, hidd el, csak ne te vagy résen eléggé. :-))
2009. febr. 25. 23:23
16/49 anonim válasza:
Iskolában közös ismerősök által:) Azt hittem szürke kis felhőnek néz, de mikor átölelt és a kezét az enyémmel összekulcsolta és a haverjának ugy mutatott be h én vagyok a barátnője... Én még nem is tudtam róla:D De sejtettem, hogy hasonló lesz:)NAGYON SZERETEM!
17/49 anonim válasza:
Olyan 5-8 éves korunkban együtt homokoztunk a játszótéren, sokat gengszterkedtünk akkoriban. Emlékeztem a srác nevére és kb 1,5-2 éve rákerestem iwiwen. Bejelöltem, ő felvett msn-en. Ő csak nagyon halványan emlékezett rám, de jókat beszélgettünk. Ezután egy ideig hanyagoltuk egymást, aztán tavaly decemberben megint megkerestem és találkoztunk(11 év után újra). Most kezd kialakulni köztünk egy ígéretes párkapcsolat, úgy érzem, rá vártam egész eddigi életemben:).
18/49 anonim válasza:
A gyár előtt találkoztunk ahol dolgozik. Először csak néztük egymást és ő is a műszakos busszal haza a melóból én meg a másik irányba a suliból. Aztán beszélgettünk eljött hozzánk és ennek már hat éve. Azóta már azon a településen lakunk ahol először megláttuk egymást.:-)
19/49 anonim válasza:
Suli előtt de már egy éve nem mert odajönni hozzám pedig nem ettem embert hát a kezembe vettem az irányítást!
20/49 anonim válasza:
fesztiválon... közös barátok, közös asztal, egészéjszakát átbeszélgetés... (:
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!