Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lép? Mi a gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép? Mi a gond velem? Lehet, hogy nem is akar semmit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel találkozgatunk már egy ideje, de még semmi se történt. Pedig totál ugy néz ki a dolog, hogy akar valamit. Kapok apróbb ajándékokat, szépeket mond, meg ilyesmik. De semmi konkrét nem történt. Már mindenki azt kérdezgeti, hogy de legalább megcsókolt már? De nem.. azt mondta, hogy bizonytalan, és fél. De én se fogok rá örökké várni.
2011. márc. 29. 12:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12%

"Nem, nem elnézhető.. de mégis ő a pasi :) a kérdésre válaszolj, kérlek.."


És akkor mi van? Jaj szegény kislányok, mi lesz így a törékeny lelkivilágotokkal, ha a csúnya fiúk visszautasítanak? Tudnátok meg egyszer milyen érzés is az és nem csak a s*eggetken ülve várnátok a csodát. Persze tenni nem tesztek érte semmit, de ha a pasi nem lép, akkor egyből töketlen, hülye, sőt egyenesen b*zi. Megkaptátok az egyenjogúságot. Vagy az csak a szavazati jogra vonatkozott?

2011. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hisztiző kisfiukra nem vagyok kiváncsi, kedves utolsó :)
2011. márc. 31. 03:07
 13/14 anonim ***** válasza:
Pedig hisztiző nagylányként viselkedsz :)
2011. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem hisztizek, csak nem tudtam eldönteni, h mi a szitu..
2011. márc. 31. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!