Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lép? Mi a gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép? Mi a gond velem? Lehet, hogy nem is akar semmit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel találkozgatunk már egy ideje, de még semmi se történt. Pedig totál ugy néz ki a dolog, hogy akar valamit. Kapok apróbb ajándékokat, szépeket mond, meg ilyesmik. De semmi konkrét nem történt. Már mindenki azt kérdezgeti, hogy de legalább megcsókolt már? De nem.. azt mondta, hogy bizonytalan, és fél. De én se fogok rá örökké várni.
2011. márc. 29. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
akkor lépj te, kapd le. Úgy tetszik a lányok hozzáállás, "nem fogok örökké várni" olyan könnyű nektek egyszer cserélnénk szerepet.
2011. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én is félek, hogy pofáraesek, esetleg nem tetszene neki..
2011. márc. 29. 12:08
 3/14 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Nem kellesz eléggé c. filmet. Abban mindenre választ kapsz.

Egy pasi akkor nem lép, ha nem akar. Ha akar valamit tőled, akkor mindent elfog követni, hogy kapcsolatba lépjen veled, és az sem gátolja meg, ha egyszer nem hallod meg a telefon csörgését...

2011. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mindig ő keres meg, már azt praktizálom, hogy én nem is irok rá.. de ő mindig megkeres, akkor mi van?
2011. márc. 29. 12:38
 5/14 anonim ***** válasza:

>én is félek, hogy pofáraesek, esetleg nem tetszene neki..


Ó istenem. Tehát neked elnézhető hiba, ő meg pusztuljon meg miatta. Ezek a nők :(

2011. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem elnézhető.. de mégis ő a pasi :) a kérdésre válaszolj, kérlek..
2011. márc. 29. 12:51
 7/14 Argloss ***** válasza:

Ha te már nem is keresed, meg nem is viselkedsz vele úgy, hogy érezze, hogy akarsz tőle valamit, akkor nem is lesz semmi. Főleg, ha kicsit félősebb a srác...

Ebben az emo korszakban már nem várhatod el egy fiútól, hogy mindig ő lépjen... Gondolom az se tetszene ha parancsolgatna, szóval ne akarj előző századi dolgokat...

A kapcsolat két emberből áll.. Te is csinálj valamit...

2011. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én is csinalok.. meg keresem én is, nem az van, h le se sz.rom..
2011. márc. 29. 13:31
 9/14 Argloss ***** válasza:

Hogy köszöntök egymásnak? Mondjuk legközelebb öleld meg, és adj neki puszit. Az nem annyira félelmetes mint csak úgy megcsókolni. De ne olyan 3 pusz-pusz módon ahogy bulikban szokás. Legyen érzés benne...

Ha meg már úgyis bevallotta, hogy fél, akkor lehetsz kicsit konkrétabb is... Ha nem érdekelnéd akkor nem mondta volna ezt el szerintem...

2011. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
szoktunk adni egymásnak puszit :) de az is 2 hónapba telt, mire puszit adott..
2011. márc. 29. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!