Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi az ideál? Ki milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az ideál? Ki milyen lányra vágyna? Hogy írnátok le azt a nagy Ő-t.

Figyelt kérdés
Külsőleg és Belsőleg milyen csajok vonzanak?
2011. márc. 28. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

külsőleg igazán nincs ideálom legyen ápolt de ez szerint egyértelmű

nekem fontos hogy 1 lány lehessen szeretgetni ,tudjak vele beszélni tehát ne az legyen hogy 2óra szünet a mondatok közt ha ez megvan akkor nyert ügy

2011. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet leírni Őt. Őt aki nekem kéne.
2011. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20F ez lemaradt:)
2011. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Húúh de vicces volt előző...


Hogy milyen lányra vágyok? Hát első sorban egy kedves, jólelkű, valakire, akinek az egész személyisége vonz úgy ahogy van, vagy legalábbis jól egy hullámhosszon vagyunk. Jókat tudunk beszélgetni, és lehetőleg neki is van célja az életben, nem csak engem kihasználni. Persze a lényeg, hogy én is bejöjjek neki és a külső sem utolsó, de azt most ne részletezem, annyiféle szép lány van :P


17/f

2011. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

külsőleg: ne legyen nálam magasabb, átlagos testalkatú, átlagos arccal,fogjon meg a tekintete

belsőleg: jól eltudjak vele beszélgetni mindenről,jól érezzem magam vele,hűséges legyen,és fogadjon el minden hibámmal mert nem nagyok az elvárásaim és én is elfogadom a hibáival együtt...szerintem nem írtam elérhetetlen álomnőt mégis nehéz megtalálni

2011. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Normálisra. Komolyan. Sajnos majd' 25évem alatt 1 ilyennel sem találkoztam.
2011. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lyuk-lyuk, bedugjuk. :P

26 ff

Egyébként egész volt barátnőmig nem volt ideálom, de mostmár az alacsony kismellű, fekete hosszú hajú csajok jönnek be.

2011. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért nagy Ő mert nem tudom leírni se elmondani, hogy miért de nekem csak Ő kell.
2011. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt valóbban elég nehéz lenne leírni.


Olyan lány legyen aki vágyik arra hogy valaki igazán szeresse, és ezt tudja is viszonozni úgy hogy azt érezzem mellette hogy igazán boldog vagyok.

Tudjak vele hosszasan beszélgetni bármiről.Legyen bújós azt szeretem, és érezzem azt, hogy igen nekem semmi más nem kell csakis Ő.


Ezt ennél jobban nem nagyon tudnám leírni mert nem igazán lehet.


Még talán annyit hogy a külső csak annyira fontos hogy én szépnek lássam.

2011. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom leírni a nagy őt, mert nem létezik.

Amúgy már régen lemondtam, hogy normális kapcsolatban éljek.

2011. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!