Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy nézek ki? (Kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy nézek ki? (Kép)

Figyelt kérdés

Igaz nem nagyon látszik az arcom :/ De így átlagba? Link: [link]

15 éves srác vagyok : )Válaszokat köszi:)


2011. márc. 28. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
de belőled meg nem lehet sokat látni
2011. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
nem sok látszik de amennyi látszik az tetszik :D a nyelved is :D
2011. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 A kérdező kommentje:
Ezt is tudom..De amennyiből lehet az milyen..Mert ha pl..Másra lettem volna kiváncsi,vagy esetleg jobb lett volna úgy a kérdés,hogy Milyen a kép?....
2011. márc. 28. 21:02
 34/77 anonim ***** válasza:
100%
na figyeljé p.csömöccse....még mindig nem esik le neked hogy mi az emberek problémája veled? hát csak az, hogy sötét a hajad, felveszel egy sötét szemüveget és egy sötét pólót, és egy besötétített szobában fotózkodsz....öcsém, szerinted mi látszik belőled? semmi. egy nagy fekete placcs. semmi nem látszik belőled, akkor mégis hogy tudnánk véleményt mondani, he? körülbelül ez a kép olyan, mint amikor a festőművész elmegy a galériába kiállítani a képét, egy nagy fekete vászon az, kérdezik mi ez? hát fekete macska az éjszakai erdőben........térj már magadhoz és csinálj egy normális képet....pfff
2011. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
haha....
2011. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 A kérdező kommentje:
Hát azért nem olyan súlyosan fekete:D De minek írsz ide ha csak hülyeségeket írsz? Nem lett volna elég egy ilyen pl---> nagyon szar??hm??Minek kell cifrázni?
2011. márc. 28. 21:06
 37/77 anonim ***** válasza:
szarul.
2011. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy kell még vagy öt év mire sorba k.rhatod a csajokat.Nagyon lányos az arcod,a nők jobban szeretik a markánsabb arcszerkezetet.Azért tudom,mert nekem is ilyen volt,ami nem jelenti azt,hogy pár év múlva nem fog ez változni.
2011. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 A kérdező kommentje:
Nem baj ha azt írjátok h szar.. ''Izlések és pofonok''...:) Nem vártam el h mindenkinek teccek,de lefogadom aki le szaroz..az..mind1:D
2011. márc. 28. 21:07
 40/77 anonim válasza:
Sztem helyess vagy..de másik kép kénee :))
2011. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!