Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Azt hiszem szeretem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azt hiszem szeretem.

Figyelt kérdés
Van egy "ismerősöm", akivel már lassan egy éve vagyunk ilyen se veled, se nélküled kapcsolatban, de még sem járunk még, pedig én mindenkinél jobban szeretem, és úgy érzem, hogy ő is szeret, de valahogy nem megy. Állandóan azon stresszelek, hogy mi van ha... mégsem tetszem neki, nem gondolja komolyan.. ilyenek. Abban biztos vagyok, hogy ha valaki mást akarna, akkor nem szórakozna velem. De hogy csináljam, hogy ne azzal foglalkozzak állandóan amikor vele vagyok, hogy megfeleljek neki? Volt már több kapcsolatom, de velük nem érdekeltek az ilyenek. Miért van ez? Arra is gondoltam, hogy megpróbálok mindent megszakítani vele, hogy elfelejtsem és ne szenvedjek minden percben miatta..de azt hiszem azt nagyon megbánnám. Egyébként 15 évvel idősebb, mint én és attól is félek, hogy nem kell majd neki egy ilyen "kislány", aki így viselkedik..:/
2011. márc. 28. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
És Te hány éves vagy? És lány?
2011. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
19L
2011. márc. 28. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
nembaj kérdezd meg h tetszel-e neki onann majd minden megy magűtól vagy erre vagy arra:)
2011. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben belevágnék. Az én párom 12 évvel idősebb nálam és nagyon jól kijövünk, már öt éve.
2011. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!