Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba akivel egy osztályba járok és minnél jobban szeretem napról napra. Ő mással jár de nem hiszem hogy sokáig tartana mert ő 15 éves akivel jár az pedig 22. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 13:17
 1/9 viki.e ***** válasza:
hát igen ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani.. a lányok azért szeretnek minál idősebb pasival járni mert igy azt fejezik ki a többiek feelé hogy ők igen is érettek ....stb. Te pedig bróbálj a közelébe férközni, beszélgetni vele. Nevettesd meg meg ilyenek. Tuti szimpi leszel neki
2011. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen most már jó haladnak szerintem a dolgok. Megnevettetem meg néha most már eggyüt akar ülni meg mindig segítek neki ha valamiben kell, meg főleg szereti ha beszélgetek vele. Meg ha megbánt vagy valami bocsánatot kér elég kedvesen. Mintha bejönnék neki. Lehet hogy összejöhet mert váltogassa a fiúkat mert tetszik neki egy ideig aztán már nem. De én már jó barátja vagyok és nem hinném hogy eldobna. Próbálok utalni neki hogy szeretem hogy a facebook adatlapjára olyan számokat rakok fel ami neki és nekem is tetszik meg szíveket meg minden mást. Az ossztálytársaim neki nem nagyon tetszik szinte rájuk sem néz csak folytom velem beszél meg a régi osztálytársával aki egy osztályba jár mert már 8 éve barátok. Nagyon szép lány de nekem nem tetszik hanem szeretem mert mindig rá gondolok. Az osztályba fele fele vagyunk 10 fiú 10 lány a fiúknak mind tetszik mert szép lány, szépek a mellei mindig mondják hangosan, pedig engem nem is érdekelt eddig a külseje, mert nem azt néztem hogy milyen szexi hanem hogy kedves, okos meg a többi. Nagyon szeretem még az internetről is lemondanák ami nagyon fontos. Biztos hogy ő a nagy ő és még pár év után is ha nem szeret én mindig szeretni fogom.
2011. márc. 10. 22:49
 3/9 A kérdező kommentje:
most is lecserélte a 22 évesét valami nagyon ronda fiúra aki. de hallottam a barátnőivel mikor beszélt hogy nemsokára vele is szakítani fog. Őt is valami partyn ismerte meg. Szeretnék vele bulizni menni csak ő másik városban él közel 10 kilóméterre és oda jár. Ó de szeretem.
2011. márc. 10. 22:51
 4/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok olyan ronda ne hidjétek el mert hallottam már hogy mondta hogy ténleg tetszek neki csak lehet hogy ő is fél megkérdezni engemet.
2011. márc. 10. 22:58
 5/9 A kérdező kommentje:
meg már volt sokszor olyan is hogy vele álmodtam nem ilyen szadista álmom hogy szeretkezünk hanem hogy egész idő alatt néztük egymás szemét és beszélgettünk, nyaraltunk, napoztunk, fogtuk egymás kezét. még biztos sokat fogok vele álmodni. ezek az álmok a legjobbak a világon.
2011. márc. 10. 23:01
 6/9 A kérdező kommentje:
folyton rak fell képeket más fiúval a facebookon ez is látszok hogy gyorsan cserél ezért kéne neki egy igazi aki mindig vele lenne mint én. én biztos hogy életem végéig is vele lennék.
2011. márc. 10. 23:10
 7/9 viki.e ***** válasza:
hűha, valaki itt nagyon szerelmes.... csak vigyázz nnehogy pofára ess... :/ csak így tovább
2011. márc. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az ilyen romantikus gyerekeket elég hamar rákényszerítik arra,hogy felnőjenek.Én is ilyen voltam 14 évesen aztán 16 éves koromra megtanultam,hogy ez a világ nem kedvez az ilyeneknek,mert aki romantikus és szerelmes fajta,az gyenge,és manipulálható,és aki gyenge és manipulálható azt bántani és manipulálni fogják.22 éves koromra kigyúrtam magam és kemény lettem azóta imádnak a nők,de ha valakiről megbizonyosodok,hogy nem fog átbaszni és közel engedem magamhoz akkor rájönnek,hogy tudok ilyen is lenni,de muszáj,hogy legyen egy "pajzsod" amit a világ felé mutatsz különben kihasználnak és letörnek,ennyi,fogadd meg mert/noha 23 éves vagyok csak/mégis hatalmas élettapasztalatom van,hiszen sok dolog történt velem,tudom,hogy nem fogsz hinni nekem,nem is kérem,hogy fogadd el/meg,de legalább gondold meg.De mivel már 19 éves vagy azóta gondolom te is tapasztaltál.
2015. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?? Mit varsz egy ilyen ribitol?😂
2015. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!