Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akibe másfél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akibe másfél éve szerelmes vagyok és egy osztályba járunk. Nemrég meg tudta hogy szerelmes vagyok belé mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm elmonta az egyik fiúnak én mondtam neki hogy nem érdekel el mondhatja és hát el is mondta a srác pedig elmondta a kiszemeltemnek és azt válaszolta hogy kitérdekel.

Nem esett valami jól:,(

Mit tegyek hogy viselkedjek amikor hétfőn megyek suliba.Félek hogy ezzel elrontottam mindent és lehet hogy nem kellett volna azt mondanom a barátnőmnek hogy elmonthatja.Ja és hozzá teszem hogy én nem voltam az nap suliban.


2009. febr. 14. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

hat szerintem nem olyan veszes. kicsit ego de legalabb a srac megtudta. vszinuleg eddig nem tunt fel neki. igy ha tetszesz neki tudja h lephet batran es jo vege lesz :D

ha pedig nem.....a reakciojabol legalabb rajosz h nincs eselyed nala es nem toltod vele folsogesen az idot es nem almodozol hanem mas utan nezel. viselkedj ugy mint maskor, ne bamuld stb. legy atlagos, de kedves. ha akar lepni, akkor fog.

2009. febr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindennapi szitu, tipikus iskolaközegbeli ügy

semmiiiii nem lesz

járj ezután is, mit számít :D kiderült te is érezhetsz más érzelmeket a málnaszörpön kívül


helyedben lesz;arnám aki ezzel piszkál

2009. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

"kiderült te is érezhetsz más érzelmeket a málnaszörpön kívül"


hát ez nagyon nagy!

2009. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a 2. tőlem is dicséretet kap, ha találkozunk fizetek egyet xD
2009. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!