Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem még mindig szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem még mindig szeretem. Érdekelnek mások is, de igazából csak ő. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
1hónapig jártunk, utána szakítottunk. Állítólag ő már nem érezte amit kellett volna...meg elmegy másik városba és nem tudnánk találkozni.Elméletileg barátnőmbe szerelmes már óvodás kora óta... Azt hittem elfelejtettem,mert nem láttam,nem beszéltünk majd 1hónapig, de most baráti társasággal voltunk nyaralni és ő is ott volt. Nem történt semmi igazából,mert ő azt hiszi h én még szeretem(mint most rájöttem,jól hiszi) és nem akart nekem rosszat, de aztán közöltem vele,h ez nincs így, és utána meg elkezdett heccelni,csak úgy viccesen,de beszélgetett meg hülyéskedett velem,mint régen, aztán meg mikor kicsit már ittas állapotban volt, adott a homlokomra egy puszit. A vonatról mikor leszálltam még visszanéztem, és ő még fent volt rajta és az ablakon keresztül engem nézet... Most mi van? Mit csináljak h kiheverjem?
2011. júl. 4. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
xD te F.asz ! xD
2011. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
?
2011. júl. 4. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2011. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ebből nemhinném, hogy sok jó kisülhet... 1üveg vodka és ki is hevered hidd el ;)
2011. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam ilyesmivel,de nem igazán jött össze... :D Am 17vagyok
2011. júl. 7. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!