Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
több mint 3 éve vagyok együtt a barátommal. és nemrég kiderült h az anyukája félcigány! Eddig sejtésem sem volt róla, semmilyen jel nem utalt rá. Normális életet él pont mint más ember! Egyetemre jár tanul, nyári szünetben dolgozik, a viselkedésén sem lehet semmit észrevenni. A szüleim is sejtik és ők elég furcsán kezdtek el viselkedni, sokszor megkérdezik tőlem, hogy vajon tényleg igaz - e és mit akarok most csinálni?! Mi lesz ha együtt maradunk . Amíg nem tudták semmi bajuk nem volt a barátommal se a családjával . Nem tudom mit tegyek, mert a szüleim elbizonytalanítottak! Nagyon nehéz helyzetben érzem magam .
2011. márc. 28. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Aztmondod teljesen normális, akkor meg kit érdekel, hogy az édesanyja félcigány? Mi változott ettől, hogy ez kiderült? Ha nem lenne "normális" meg lennének zűrös dolgai, akkor talán megérteném, de így...
2011. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem itélek el senkit sem azért mert más faju mmondjuk mint én.mivan vele ha félcigány??sztem senkinek nem esne jol ha ilyen miatt elitélnék.ha rendes meg normális nincs értelme elbizonytaladni és ha szereted a fiut akkor meg végkép nincs.vagyis ez az én véleményem.ilyenért nem érdemes vlkivel szakitani.
2011. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
* elbizonytalanodni
2011. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!