Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen túllehet lépni? Mert én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen túllehet lépni? Mert én nem tudom elképzelni.

Figyelt kérdés
Én egy 19 éves lány vagyok. A barátommal 2 évig jártunk. Már a kapcsolat elején megbeszéltük, hogyha terhes leszek, biztosan megtartom a gyerekemet és lesz esküvő meg minden. Természetesen rendesen védekeztünk végig. Aztán amikor már majdnem 2 éves lett a kapcsolatunk egyszer csak nem jött meg.. Nagyon elkezdtem pánikolni.. Elmentem dokihoz és megállapította a terhességet. Elkezdtük tervezni az esküvőt, de láttam , hogy a fiúm nem úgy készül rá mint ahogy kellene. Aztán összeültünk az anyósjelölttel(egyedül neveli a fiát) és megtiltotta az esküvőt, a kisbabát meg el kell vetetni -ezt hajtogatta, különben kitagaja a fiát. A vége az lett, hogy a fiúm lemondta az esküvőt, meg nevét se adta volna a gyerekéhez. Titokba eljött volna megnézni és ennyi... Az anyja napi szinten zaklatott, hogy el kell vetetni. Érzelmi zsarolásban tartott. Nekünk szinte semmi jövedelmünk nincsen, így természetesen -bármennyire fáj is- nem tarthattam meg. A fiúval azon nyomban szakítottam. Ez már majd egy éve volt. Azóta egy lelkironcs lett belőlem. Rémálmok gyötörnek. Már lett volna sok lehetőségem új párkapcsolatot kialakítani, de egyszerűen nem merem.. Mert ugye előbb-utóbb a szex téma előkerül. És már a gondolattól is félek, hogy újra teherbe esem. Tudom, hogy védekezés mellett nagyon ritka, de mégis csak van rá esély.. Azt meg , hogy valaki a házasságig várjon nem tudom elképzelni, hogy van olyan fiú. Meg ezzel a gond, hogy én ugye már nem vagyok szűz és így nem értené meg, hogy miért akarok várni..A múltbéli dolgokat meg nem szeretném elmesélni. Azt meg nem merem megkockáztatni, hogy leányanya legyek.. Elvetetni meg nem bírnám, mégegyszer nem tudnám ezt a szörnyű megaláztatást és kínokat átélni. :( Annyira vágynék egy boldog kapcsolatra, szerelemre, szeretetre... :(
2011. márc. 27. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szegényke. Nem tudunk itt mit segíteni, gondolj arra, hogy ami nem öl meg erősebbé tesz. És te egy nagyon erős, életrevaló lány vagy. (:
2011. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de h lettél terhes, ha " rendesen " védekeztetek?
2011. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy utlóag bevallotta a fiú, hogy direkt kilyukasztotta az óvszert, hogy teherbe essek, mert így akart magához láncolni. Esküvőt nem akart volna soha, csak sima együttélést. Abba az egybe tévedett, hogy az anyja mit szól az egészhez. Ő azt gondolta, hogy a gyereket megengedi az anyja, és akkor már örök életre magáének tudhat..
2011. márc. 27. 14:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva érzelmi törés. Én ennek kb. csak a felét vagy talán annyit se kaptam az élettől, mégis depressziós vagyok és már mindent kipróbáltam (mozgás, eljárkálni, stb.) de nem merek belevágni új kapcsolatba és nem is akarok. Azonban azt gondolom, hogy azért kicsit más, hogy én visszavágyok az exemhez, mint ez, és bizony te is tudod, hogy ezt le kell zárnod. normális férfi pedig tud várni. és hidd el nekem, lesz olyan, aki várni fog a szexre. ha majd ő eljön, bízni fogsz benne, és helyre fogsz állni. kérlek ne hagyd el nagyon magad. a legmélyebb gödörből is van kiút, kitartás, fiatal vagy nagyon, előtted az egész élet. tudom, ez közhely, meg nem segít, de hidd el, csak egy kicsit akarni kell és csak érezd jól magad ha épp jó pillanatod van. erőltetetten meg ne keress pasit, mert az úgysem úgy jön. csak élvezd az életet, az apró dolgokat, amiknek örülsz, és ne törődj azzal hogy majd milyen pasi fog téged és hogy lefektetni, mert ennyi szar után már csak jó jöhet, és normális ember aki megérdemel téged várni fog. és rendbe jössz.) minden jót


l/20

2011. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A megoldás ott van a kérdésed végén. Ha végre kinyílsz valakinek, akit szerethetsz, és aki viszont szeret, azzal őszintének kell lenned! El kell neki mondanod, hogy miért nem vagy kész még a szexre, de előbb utóbb megint nyitott leszel erre is, ez biztos. Legalább tanultál az esetből, a védekezés nagyon is fontos! Szedhetsz gyógyszert, és emellett használhattok gumit is, így gyakorlatilag már semmi esélye annak, hogy teherbe ess.

Remélem tudod, hogy nagy marhaság volt az anyós szavának engedni! A szüleid mit szóltak volna ha megtartod? Nem tudtak volna segíteni? Sajnálom hogy így alakult az életed, de hidd el hogy ha valaki szeret, akkor nem fog emiatt elítélni, és vár ameddig csak kell!

2011. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
h lyukasztotta ki? biztos, h nem az van, h megszakitással vagy egyéb megbizhatatlan módszerrel csinaltatok, csak félsz, h itt majd lehordanak emiatt? ezt csak ugy kérdeztem.. ha igy áll a dolog, akkor hagyd a francba a pasit.. bár, nem kellett volna ennyi idősen szülnöd, mert most sokkal nehezebb lesz pasit talalni. a pasik nem ugralnak masok gyerekéért.. tudod, az mindig csak a másé lesz, nem az övéké.. de ne add fel, járj el szórakozni meg minden, persze, ne a gyerek rovására.. az anyjaval meg akarmilyen nehéz, próbalj meg nem foglalkozni.. ennyi, amennyit tehetsz..
2011. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A szüleim is tudtak róla, és nem engedték megtartani.:( Egyedül nem tudtam mit tenni.. Mert a fiú is elhagyott.
2011. márc. 27. 14:07
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

NIncs gyerekem, elvetettem... Világosan le van írva..

2011. márc. 27. 14:08
 9/9 anonim ***** válasza:
jaj, bocsi.. kicsit fáradt vok.. akkor meg nincs gond.. ha neked ugy könnyebb, keress fel 1 pszichológust. de mellesleg az idő a legjobb orvosság, 1 idő után kihevered az egészet.. és tuti lesz 1 olyan fiú, aki majd megbecsül :) és hidd el, h vannak olyan védekezési módszerek, amelyek mellett nem eshetsz teherbe :)
2011. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!