Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Ilyenek a tinédzser fiúk?

Figyelt kérdés
1 évig jártunk, iszonyatosan szerelmes volt belém, szeretett, mindig velem akart lenni. Szenvedtünk, mikor épp nem találkoztunk, és együtt képzeltük el az életünket. Aztán az utolsó 2 hétben nagyon sokat veszekedtünk, és nagyon megsértettem. Nagyot csalódott bennem. Utána mondta , hogy nem érzi azt, amit az elején, nem tudja mi van vele, nem érzi a szerelmet. 4 hétig még együtt voltunk, minden jó volt, aztán szakított, mert azt mondta, nem szerelmes, mert nem hiányzok neki annyira.Szakított 3 hónapja, én viszont őrülten szeretem, egyre jobban hiányzik, és nem tudok másra gondolni, csak rá. Azóta nem beszéltünk. Szerintetek van még esélyem? Megkeressem újra?
2011. márc. 27. 12:57
1 2
 11/14 anonim válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:45


2.vagyok és köszönöm:)


Szerintem ez így is van. Mert ha egy kapcsolat nem úgy ment tönkre h megutálta egymást a két ember akkor abból még lehet bármi, ugyanis az érzések nagyon meg tudnak ingani és sokszor ilyenkor az ember azt hiszi h már nem szereti úgy a másikat. Aztán később rájön h ha nincs vele h de mégis szereti.. és rossz döntést hozott. Ilyen esetben szerintem mindig meglehet próbálni újból kezdeni, mert a legfontosabb dolog a bizalom nem múlt el.


És igen fiúként íróm ezeket, vannak még olyan fiúk akiknek van érzésük és normálisak:) Ezzel nem magamat akarom dicsérni ne tűnjön beképzeltnek. De létezik. Na mindenkinek sok sikert:)

2011. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Remélem, van még remény mindenki számára. De szerintetek ha már 3 hónap eltelt, és eddig nem keresett, akkor nincs sok esélyem, ugye? :(

Vagy előfordul, hogy csak nem mer keresni, mert Ő szakított?

2011. márc. 27. 20:17
 13/14 anonim válasza:

2. vagyok


Figyelj, nem lehet tudni. Sokszor az ember nem mutatja ki, hogy mit érez mert fél vagy tudom is én.. Mivel ő szakított lehet, hogy megalázónak tartaná, hogy ő megy vissza hozzád, mert nagyobb a büszkesége, de ezt szeretné. Egy próbát megér, hogy megkeresd és egyből kiderül, hogy hogyan vonzódik/áll hozzád.:)

2011. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van. :)
2011. márc. 29. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!