Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Ilyenek a tinédzser fiúk?

Figyelt kérdés
1 évig jártunk, iszonyatosan szerelmes volt belém, szeretett, mindig velem akart lenni. Szenvedtünk, mikor épp nem találkoztunk, és együtt képzeltük el az életünket. Aztán az utolsó 2 hétben nagyon sokat veszekedtünk, és nagyon megsértettem. Nagyot csalódott bennem. Utána mondta , hogy nem érzi azt, amit az elején, nem tudja mi van vele, nem érzi a szerelmet. 4 hétig még együtt voltunk, minden jó volt, aztán szakított, mert azt mondta, nem szerelmes, mert nem hiányzok neki annyira.Szakított 3 hónapja, én viszont őrülten szeretem, egyre jobban hiányzik, és nem tudok másra gondolni, csak rá. Azóta nem beszéltünk. Szerintetek van még esélyem? Megkeressem újra?
2011. márc. 27. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
őőőőő hát mond meg neki mit érzel lehet akkor ő is elmondja neked ... :) (15/L)
2011. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát ez jó ötlet,végülis ennél rosszabb már nem lehet, nem veszíthetek semmit. Csak ha kiszeretett belőlem, akkor szerinted van esély, hogy újra belém szeressen?:D
2011. márc. 27. 13:01
 3/14 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is csak engem a barátnőm dobott hasonló okok miatt, bár veszekedés és megsértés nem volt.

Én is azt mondod, hogy ez már elég idő ahoz, hogy megkeresd(lehetőleg személyesen) és elmond neki az érzéseidet csak ezt tudod csinálni. Remélem, hogy bejön:) 16/f

2011. márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :D

Én is szurkolok neked!

2011. márc. 27. 13:06
 5/14 anonim ***** válasza:

"Hasonló helyzetben vagyok én is csak engem a barátnőm dobott hasonló okok miatt, bár veszekedés és megsértés nem volt.

Én is azt mondod, hogy ez már elég idő ahoz, hogy megkeresd(lehetőleg személyesen) és elmond neki az érzéseidet csak ezt tudod csinálni. Remélem, hogy bejön:) 16/f"


Szintén hasonló helyzetben vagyok.

2011. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem. És Te mit teszel? Megkeresed újra a volt szerelmed?
2011. márc. 27. 13:16
 7/14 anonim válasza:

2. vagyok:)

Én is szurkolok mindenkinek, aki ilyen helyzetben van mert át tudom érezni ezt az érzést. ( a napi semmittevést, a kedvtelenséget, azt h semmi kaját se kívánsz meg, hogy minden percedben csak ő jár)

És szerintem, ha Te tényleg szereted Őt és dobott, ilyen okok miatt, akkor nem az a megoldás, amit nagyon sokan mondanak, hogy : "Ha szereted, akkor hagyjad elmenni" NEM!

Ha szereted, akkor küzdj érte, hogy visszakaphasd!


Annyit tudok tanácsolni, aki ilyen helyzetben van adjon egy kis időt a barátjának/barátnőjének egy kis időt, hogy milyen nélküle. (2-3hét max. 1hónap) ennyi idő után szerintem már kialakul.

És utána keresd meg és mond el amit érzel iránta, mert lehet, hogy ő is azt érzi csak a büszkesége miatt nem mer/ nem akar megkeresni, ezért lépj Te ameddig tudsz!

Ha nincs veled egy ideig és hiányzol neki valamennyire is és meg van benne irántad a szereted, akkor menni fog a dolog, mégha a szerelem el is múlt, azt idő kell visszaszerezni. Ugyanis gondolj bele mikor összejöttetek akkor se egyből lángolt a szerelem kellet, max. csak tetszettetek egymásnak és megszerettétek valamennyire. Egy idő után jött elő a szerelem és, ezért küzdeni kell, hogy megmaradjon( mert mindenhol csillapul és elmúlik egy idő után) és ha elmúlt akkor küzdeni, hogy visszajöjjön annyira, hogy a párodban ne legyen megingás és emiatt szakítás h nem szeret.


Bocsi, hogy hosszú voltam, de ez az én véleményem erről.

Mindenkitől várom majd vissza a válaszokat, hogy mi-hogy alakult:) Ha én is eljutok idáig, hogy beszéljek vele az újrakezdésről írók, hogy mi lett és bizakodom :) Tegyétek ti is!

2011. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ó köszönönjük! :D

Viszont nálam mártöbb, mint 3 hónap eltelt..Szerinted igaz, az, kedves 2. válaszoló, hogy minnél több idő telik el, annál nehezebb visszaszerezni?

2011. márc. 27. 13:22
 9/14 anonim válasza:
hát ez bonyolult:s ha hiányzol neki, akkor ennyi idő után már nagyon és akkor könnyebb is lehet épp:) De ha lecsillapodtak benne az érzései akkor nehezebb, de nem lehetetlen. Keresd meg és megtudod rá a választ, éreztesd vele, hogy fontos számodra és nézz a szemébe. Sok sikert!
2011. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"A válasz megírásának időpontja: ma 13:18"


Gyönyörűen összefoglaltad a dolgokat.

Annyi a lényeg, hogy nem kell minden nap zaklatni.

Hagyni kell, hogy mást is csináljon ne mindig veled legyen.

Lehet, hogy 2-3 hét alatt tényleg rájön, hogy hiba volt a szakítás.

2011. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!