Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom teljesen megfojt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom teljesen megfojt a féltékenykedésével, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Teljesen ellehetetleníti az életemet, csak azt akarja, hogy kizárólag vele legyek, csak azokkal a barátnőimmel enged el bárhová is, akiket ismer ő is, pasik közelébe egyáltalán nem enged és ha egy számára idegen bnőmmel vagyok akkor egyből előadja magát, mindenhova jön velem. Mit csináljak? Elhagyni nem tudom, mert szeretem, de valamit változtatni kell, mert ez így nem állapot.
2011. márc. 27. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
a helyedben rogton otthagynam!!!
2011. márc. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húzd meg a határokat. Ne engedj csak azért, hogy békesség legyen.
2011. márc. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

gondolom a barátodnak is van miért féltékenynek lennie.mindennek van oka.én pl. teljesen megbíztam a páromba míg nem kiderült hogy más lánynak vall szerelmet interneten levélbe,szóval ezek után már én is féltékeny kezdtem lenne,sőt túlzásba vittem,de ennek már egy éve van és azóta megbeszéltük úgy mond "el is felejtettük".szerintem ha nektek is van ilyen az esne a legjobban a barátodnak,ha éreztetnéd vele hogy neked csak ő van,és amit ha tettél annak idején egyáltalán nem gondoltad komolyan.

de neked kell tudnod mi áll a dolgok hátterébe.remélem nálatok ez nem fordult elő.mert akkor télleg nem tudom hogy miért ilyen féltékeny.erre tudok csak tippelni magamból kiindulva.remélem segítettem.

sok szerencsét:)

2011. márc. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
beszéjj vele és ha nem eneged akkor hagyd ott:S
2011. márc. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs rá oka, akkor mondd meg neki egyenesen, hogy otthagyod, ha nem hagy élni. Ha nem fogadja el, akkor nem szeret, csak birtokolni akar, akkor te hiába szereted...

19/N

2011. márc. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mióta rájött hogy nincs önbecsülésed és bármit megtehet veled (mert szereted és soha nem hagyod el), azóta csinálhatja ezt és még nagyon sokáig fogja is, amíg te nem változtatsz.
2011. márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!