Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, ha egy fiú mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha egy fiú mindig egyedül van?

Figyelt kérdés

24/F, ha valahova elmegyek (koncert, meccs, kiállítás, stb.), mindig egyedül megyek. Itthon folyton kérdezik is, hogy miért nincs társaságom, miért vagyok mindig egyedül. Egy lány egyáltalán szóba állna egy ilyen alakkal, ha kiderülne, hogy abszolút semmilyen baráti köre nincs? Mit válaszoljak, ha rákérdez? Annyira cikinek érzem.


Az a helyzet, hogy nincsenek túl jó szociális készségeim, meg elég rossz tapasztalataim voltak, ami a barátokat illeti (kihasználtak, stb.). Persze egy lány az más, vele szívesen lennék :) De ez az állapotom nem tudom mennyire rontja az esélyeimet :(


2011. márc. 26. 17:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem gond, én azt hittem, én is bírom egyedül de úgy érzem kezdek megtörni... nem jó egyedül...
2011. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Sztm nem gáz ,még hagysz szabad levegőt a lánynak . Nekem 2 antiszoc barátom is volt , az egyiknek az elvei miatt nem voltak barátai/felsziness barátai inkább egyedül volt és ezért vmilyen szinten tiszteltem is .h nem darabra vannak barátai. A másik rác imán csak paraszt volt ezért nem volt társasága és folyton dühöngött ha én a barátnőimmel voltam ,ez is más tészt . Egy szó min száz sztem nem gáz .

23/L

2011. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Hát bátortalan biztos nem vagy, ha egyedül mész meccsre, koncertre stb(am kinek szurkolsz?:D),mivel általában ilyen helyekre baráti társaságok mennek,és elég hülyen néz ki, hogy te ott állsz egyedül mint egy fax:) "


Ez csak akkor lenne gáz, ha fontos lenne mit gondol más. A többi gyökér véleményét meg ki nem szarja le. Ha nincsenek haverjaim, akkor már ne is menjek meccsre, vagy koncertre, mert furcsán fognak nézni rám? Kapják be.

2011. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!