Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, ha egy fiú mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha egy fiú mindig egyedül van?

Figyelt kérdés

24/F, ha valahova elmegyek (koncert, meccs, kiállítás, stb.), mindig egyedül megyek. Itthon folyton kérdezik is, hogy miért nincs társaságom, miért vagyok mindig egyedül. Egy lány egyáltalán szóba állna egy ilyen alakkal, ha kiderülne, hogy abszolút semmilyen baráti köre nincs? Mit válaszoljak, ha rákérdez? Annyira cikinek érzem.


Az a helyzet, hogy nincsenek túl jó szociális készségeim, meg elég rossz tapasztalataim voltak, ami a barátokat illeti (kihasználtak, stb.). Persze egy lány az más, vele szívesen lennék :) De ez az állapotom nem tudom mennyire rontja az esélyeimet :(


2011. márc. 26. 17:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
én pont az "antiszoc" emberekkel jövök ki, mert én is az vagyok . :)
2011. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Lány: hétvégén szoktál csinálni valamit a barátokkal?"


A "barátokkal" szó maximum akkor keveredhetne bele egy ilyen mondatba, ha már beszéltetek a témáról. Egy ismerkedés során ez a kérdés az említett szó nélkül hangzik el.


A témától meg nem kell félni, egy barátság kialakulásához méltónak kell találnod valakit, hogy megnyílj neki, senki nem róhatja fel neked, hogy Te ilyen emberrel még nem találkoztál. A lényeg, hogy ettől még elfoglalod magadat.

2011. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Cikinek nem ciki, de egy kicsit ijesztő is lehet, mert a lány megijedhet attól, hogy csak ő van neked, és emiatt majd minden szabad percét veled 'kell' töltenie. Persze ha elvagy egyedül, és ez neked nem okoz problémát, akkor semmi baj sincs, csak vannak emberek (mint például én), akik igenis igénylik azt, hogy legyen a párjuktól külön életük, programjaik, 'szabad terük', akármennyire szerelmesek. A szimbiózis nem nekem való dolog.

Egyébként meg nem ciki, abszolút. :)

22/L

2011. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Járj el sportolni (futás, kondi, falmászás, stb), táncolni, vagy keress bármilyen olyan elfoglaltságot (persze anyagi lehetőségekhez mérten), ahol nem úszod meg, hogy ne kelljen valamilyen társaságba úgy ahogy beilleszkedni.


Ha ismernél nevetnél is egyet, mert a bagoly mondja... tipikus esete. Már én is megfogadtam magamnak, hogy értelmes dolgokkal fogom tölteni a szabadidőmet, de valahogy mindig "csak holnap fogok nekikezdeni" :D


üdv, 23f

2011. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem tölteném vele minden percemet, mert el tudom foglalni magam egyedül.


Sportolni járok (edzőterem), meg egyetemre is. De hát ott mindenki olyan, hogy ott van, megcsinálja a dolgát és húz el. Tehát technikailag emberek között vagyok, de senki nem foglalkozik a másikkal, legfeljebb köszön és annyi.

2011. márc. 26. 18:32
 16/23 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


"Hát de most képzeljétek el hogy nézne ki egy ilyen párbeszéd:


Lány: hétvégén szoktál csinálni valamit a barátokkal?

Én: nincsenek barátaim"


Na és akkor mi van. Miattad van veled, nem a barátaid miatt. Ha meg emiatt többet nem akar veled találkozni, akkor jobb is, hogy nem fordul komolyra ez az egész.



"Az a baj, hogy a nők kitűnően olvassák a testbeszédet, nehéz őket félrevezetni :)"


Nem a lóf*szt! Azért van itt is annyi kérdés, hogy miért használnak ki a férfiak. A testbeszédből meg nem fognak rájönni, hogy nincsenek barátaid.


Amúgy én is ugyanilyen vagyok, mint te, csak egy évvel fiatalabb. Régen még zavart, de mostmár nem érdekel. Semmi rossz nincs abban, ha az ember egyedül van. Sőt néha kifejezetten fárasztó és zavaró, hogy mindig valakivel lenni kell, mert ha nem akkor rossz barát vagyok meg nem is érdekel mi van velük stb.


Még mindig azt mondom, hogy inkább legyen egy igaz barátom - vagy egyse - mint 10-20 felszínes álbarát, vagy haver.

2011. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ha eljárkálsz helyekre, akkor ismerkedj, beszélgess, ha szerzel barátokat, könnyebben szerzel barátnőt is. Amúgy meg ha nem akarsz barátokat, akkor megmondod a barátnődnek, hogy rossz tapasztalataid voltak a barátaiddal, és kész. Ha amúgy mindent rendben talál veled kapcsolatban, akkor nem fog ezen nagyon fennakadni.

21L

2011. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hát bátortalan biztos nem vagy, ha egyedül mész meccsre, koncertre stb(am kinek szurkolsz?:D),mivel általában ilyen helyekre baráti társaságok mennek,és elég hülyen néz ki, hogy te ott állsz egyedül mint egy fax:)

A barátnődnek az elején nem kell elmondani, hogy nincsen barátod, mondjuk előbb-utóbb akár szeretnéd, akár nem, ki fog derülni.Azt tudom tanácsolni, hogy semmiféleképpen se olyan csajjal gyere össze, aki ugyan ezzel a problémával küszködik.

2011. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem focimeccs :D hoki, vízi, és leginkább nemzetközi tornák. Koncert meg rock, metál. De egyik se gáz egyedül, mindenki a műsorral foglalkozik és szarik a másikra. Klubok, szórakozóhelyek az már más tészta, ott eléggé szorongok :S
2011. márc. 26. 20:42
 20/23 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni, ott nagyon jó barátokra lelhetsz. Hidd el, sok haverom lett, amikor elkezdtem régebben sportolni, és erősebbnek és bátrabbnak is érezheted magad. Hajrá :D


15/F

2011. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!