Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, ha egy fiú mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha egy fiú mindig egyedül van?

Figyelt kérdés

24/F, ha valahova elmegyek (koncert, meccs, kiállítás, stb.), mindig egyedül megyek. Itthon folyton kérdezik is, hogy miért nincs társaságom, miért vagyok mindig egyedül. Egy lány egyáltalán szóba állna egy ilyen alakkal, ha kiderülne, hogy abszolút semmilyen baráti köre nincs? Mit válaszoljak, ha rákérdez? Annyira cikinek érzem.


Az a helyzet, hogy nincsenek túl jó szociális készségeim, meg elég rossz tapasztalataim voltak, ami a barátokat illeti (kihasználtak, stb.). Persze egy lány az más, vele szívesen lennék :) De ez az állapotom nem tudom mennyire rontja az esélyeimet :(


2011. márc. 26. 17:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha ciki ha nem, nem vagy egyedül.
2011. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Segíteni nem tudok, de valamiért így alakul az életed. Csak azért írók, hogy tudd, nem vagy ezzel egyedül. Bár én már 30felett járok, de minden társas, és kapcsolatépítő próbálkozásaim ellenére, a mai napig úgy alakul, hogy egyedül vagyok, megyek, jövök. Pedig abszolút nem erre vágyom.

Törekedj kapcsolat kialakítására, de ha nem sikerül, akkor se bántsd magad, valamiért te ilyen személyiség vagy.

2011. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez főleg neked lehet ciki, nem másnak. Maga az a tény, hogy magányos vagy, nem riasztja el a lányokat. Az talán inkább, hogy mi ennek az oka. Ez nem "szociális készség". Valami más.
2011. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

hűű ne is mond, én is mily magányos vagyok mindenféle értelemben.


Még a halálom után is magányos leszek, senki nem fog engem megsiratni..


Nő dologban, meg iszonyat egyedül érzem magam...


21 FFI

2011. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Próbálj kialakítani kapcsolatokat. Ha csak egy-két emberrel kezded az már jó. Én a Te helyedben felhívnám unokatesómat h fussunk össze kávézni, fagyizni akármi. Vagy esetleg ha ő "barátozik"akkor te is menj el lógni velük erre-arra. Ha több felé jársz akkor ott is megfogsz új emberkéket ismerni. Csajokat is! Sok sikert.:)
2011. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de miért vagytok ennyire önbizalom hiányosak? Nekem sincs nagy önbizalmam lányoknál különösebben nem, de barátaim vannak még ha nem is mondok el nekik sok mindent elég ha csak 1-2 barátod van akikkel jóba, vagy és nem egyedül mászkálsz, higgyétek el lányoknál is kicsit bátrabbak lesztek, nem jó ha folyton egyedül van az ember. A mai világ ilyen tenni, kell valamit azért, hogy jobb legyen.
2011. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hát de most képzeljétek el hogy nézne ki egy ilyen párbeszéd:


Lány: hétvégén szoktál csinálni valamit a barátokkal?

Én: nincsenek barátaim

2011. márc. 26. 17:23
 8/23 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és nem magányos, mármint sok barátom van és nem tartom cikinek ha a srác ilyen még jobban is érezném magam hogy segíthetek neki és a kapcsolatunk is mélyebb lenne. Szükséged van egy csajra és ne félj kezdeményezni mindenki örülne neked!
2011. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem kell rogton megmondani az igazat,ha megkerdezik,valaszolj de mindig ugy hogy ne tudasd. Nem tudom ertheto e de eleg egyertelmu. Maradj titokzatos,igy meg jobban tetszel.
2011. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a nők kitűnően olvassák a testbeszédet, nehéz őket félrevezetni :)
2011. márc. 26. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!