Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet meghódítani egy 23 éves fiút?

Figyelt kérdés
Egy melóhelyen dolgozunk.Kicsit zárkózott fajta de el lehet vele hülyéskedni,meg beszélgetni.Én 20 éves vagyok és nagyon tetszik.Ugy ahogy tudok róla mindent ő is énrólam.Már egy csomószor kávéztunk,cigiztünk együtt.De semmi.Hogyan csináljam?Azt sem tudom hogy barátként,munkatársként néz rám vagy esetleg tetszem neki.Hogy tudhatnám meg ezt a legdiszkrétebben.Nem szeretném ha megtudná hogy puhatolózom róla.Segítsetek.Ötletek?
2011. márc. 26. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire zárkózott, próbáld meg valahogy elérni hogy nyisson feléd. Derítsd ki mik a hobbijai, ha ez megvan már tudod nagyjából milyen vérmérsékletű lehet és annak alapján tudsz vele témát választani a következőkben.

Próbáld valahogy megmutatni felé a pozitív tulajdonságaidat, hogy érezze, hogy veled jól járna, ha összemelegednétek :)

Esetleg apró jelekkel a tudtára adhatod hogy vonzó fizikailag is. ( dicsérd meg a ruháját, haját, lehet hogy kicsit önbizalom hiányos és azért zárkózott) Add meg neki a kezdőlökést/ bátorságot ahhoz, hogy Ő nyomuljon rád :)

2011. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
engem így szedett fel férjem anno, mi is 1 melóhelyen dolgozunk :) na! kijártunk mi is cigizni, és akkor h ismer egy jó helyet ,ahol fini a tiramisu (akármit kitalálhatsz)m én meg oké, hát menjünk :) és hát itt tartunk, ez volt 2 éve :) sok sikert!!!!
2011. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl sokszor b*szták már át és elege van az emberekből, vagy csak nem akar kapcsolatot, esetleg veled nem akar.

Bármit is teszel a szokásos nő "akkor hogyan tegyem féltékennyé?" baromságot felesd el!

2011. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!