Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged mivel tud meghódítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged mivel tud meghódítani egy pasi?

Figyelt kérdés
Kérlek ne hülye vállaszokat írjatok, hanem őszintéket.
2009. jún. 28. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tekintetével és a kisugárzásával :)
2009. jún. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, először is megkell hogy fogjon,ez megmagyarázhatatlan érzés "kell és kész" ha ez megvan,akkor hajtson,látszódjon megakar szerezni és baromira kellek neki szinte bmit megtenne.És csak akkor maradok vele ha hűséges, őszinte, odaadó és persze nőnek rezhetemmagam mellette.ez a megmagyarázhatatlan érzés ezt ahhoz hasonlítanám,mint mikor "vibrál köztük a levegő" kifejezést használjuk,csak éppenséggel sokszor eszembe jut 1nap és várom hogy keressen!:) 21/L
2009. jún. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ugyanaz a válaszom, ami az első válaszolónak!:) Tekintet és kisugárzás. De főleg a tekintettel.:D Ha zöld a szeme, akkor végem.:/:D
2009. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem semmivel...

22/F

2009. jún. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lol :D az utolsó


engem azzal ha magabiztos

2009. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs ideálom. Azzal, ha érdeklődik irántam, a mosolyával, a tekintetével, de leginkább az "összberendezéssel", legyen külsőre ugyanúgy megkapó, mint belsőre.

Azt tudom, hogy a mostani párom mivel hódított meg: a gondolataival, az élethez való hozzáállásával, és azzal, ahogyan viselkedett velem. Azzal, hogy egyetlen másodpercig sem unatkozom, ha vele vagyok.

:)

22/L

2009. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azok a szemek! amivel ugy tud nezni rad hogy elolvadccc...:) kisugarzas
2009. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!