Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis minden pasinak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis minden pasinak a külső számít!? (lent)

Figyelt kérdés

Ma rájöttem, amikor megpillantottak egy gyönyörű szép arcú lányt, akiről köztudott, hogy iszonyat bunkó a stílusa, (alakra nem volt túl szép, de ronda sem). Nekik mégis inkább ő kellene nem egy kedves, de kevésbé szép arcú lány, (jó alakkal, vagyis jobb, mint a szép arcúnak) ja és a kevésbé szép arc nem egyenlő a csúnyával, nekem is van szemem és ízlésem is.

Érdekes, de most épp nem, egy külsőre róla álmodtam pasi tetszett meg, de persze neki sem kellek, amúgy nem értem, egy nevezzük "átlagos"nak pasi, miért nem elégszik meg egy nevezzük "átlagos" lánnyal?

Már úgy érzem lejjebb adtam, és nem tökéletes, aki kéne, neki mégsem vagyok elég jó, fura...:/

Vannak határok, amin belűl válogatok, már ha lehet ezt válogatásnak nevezni, mert nem nagyon környékeznek a pasik, és ezt annak tudom be, hogy nem járok sehova, szinte csak dolgozni.

De igazán nem tudom mi lehet rajtam olyan kirívóan ronda, hogy ha egy srác tudja, hogy tetszik nekem, és neki nincs senkije, és ő sem épp egy tökéletes férfi, akkor mért nem lép felém.


2011. márc. 25. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Az is lehet, hogy neki ez a kalandozó életmód tetszik, és egyáltalán nem esik kétségbe azon, hogy nincs párkapcsolatban.
2011. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

"Mégis minden pasinak a külső számít!? "


Rossz a szórend. Minden pasinak _számít a külső_. De nem _a külső számít_, hanem a külső és még sok minden más is.


"Ma rájöttem, amikor megpillantottak egy gyönyörű szép arcú lányt, akiről köztudott, hogy iszonyat bunkó a stílusa, (alakra nem volt túl szép, de ronda sem). Nekik mégis inkább ő kellen"


3 megjegyzés.


1. Aki szép, azt eleve a férfiak kedvesnek, jóságosnak érzékelik, akkor is, ha bunkó. Csak nagyon lassan fogják fel, hogy esetleg bunkó. Aki csúnya, azt a férfiak bunkóként észlelik még akkor is, ha nem az.


2. A szépség a férfiak számára előszűrő. Nem a szépség az egyetlen szempontjuk, de van a szépségnek egy minimuma, ami alatt nem állnak szóba egy lánnyal, lehet akármilyen kedves.


3. Hiba egyéni megfigyelésekből túl sok mindenre következtetni, mert lehet, hogy akit bunkónak tartasz, nem is az. A férfiak nem érzékelik egy nő bunkóságát, ha a nő szép. De lehet, hogy a nő nem is bunkó. Ellenben egy nő a nála szebb nőt gyakran bunkónak és gonosznak képzeli :)))

2011. márc. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%

20:20, még mindig hülye vagy. Nem változtál semmit.

A hapsi, aki vizuális típus, neki van szüksége álomnőre, hogy pikk-pakk begerjedjen... Még mindig több férfi megy a f*rka után, mint nő a p*nája után...

De nem baj, legalább az ilyen gyenge jellemek, mint te kibuktok és a normális, önbizalommal teli férfiak előkerülnek (nem a bunkó, kihasználó s*ggfejek, van egészséges önbizalom is...). Kiválasztódás, mehettek a levesbe ti h*lyék!

2011. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11:15 Én a tapasztalataimra alapozom amit írtam, Te mire? És h legyen önbizalmam, amikor mindig azzal szembesülök, h egy nőnek se kell ronda férfi?
2011. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy amikor te megnézel valaki az utcán, akkor először csak a külsőt látod. Nem látsz a belsejébe. Vagyis a megjelenés az első inger, ami érint.

Egy szép boritójú könyvet szívesebben megvesznek az emberek, de a lényeg a lapokon rejlik!


Ha egy fiúnak csak a külső számít, akkor elég szánalmas ember lehet. Megelégszik egy olyan nővel is, aki olyan mint egy kő.


Ne feledd, minden cipőnek van egy párja is!

2011. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!