Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis minden pasinak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis minden pasinak a külső számít!? (lent)

Figyelt kérdés

Ma rájöttem, amikor megpillantottak egy gyönyörű szép arcú lányt, akiről köztudott, hogy iszonyat bunkó a stílusa, (alakra nem volt túl szép, de ronda sem). Nekik mégis inkább ő kellene nem egy kedves, de kevésbé szép arcú lány, (jó alakkal, vagyis jobb, mint a szép arcúnak) ja és a kevésbé szép arc nem egyenlő a csúnyával, nekem is van szemem és ízlésem is.

Érdekes, de most épp nem, egy külsőre róla álmodtam pasi tetszett meg, de persze neki sem kellek, amúgy nem értem, egy nevezzük "átlagos"nak pasi, miért nem elégszik meg egy nevezzük "átlagos" lánnyal?

Már úgy érzem lejjebb adtam, és nem tökéletes, aki kéne, neki mégsem vagyok elég jó, fura...:/

Vannak határok, amin belűl válogatok, már ha lehet ezt válogatásnak nevezni, mert nem nagyon környékeznek a pasik, és ezt annak tudom be, hogy nem járok sehova, szinte csak dolgozni.

De igazán nem tudom mi lehet rajtam olyan kirívóan ronda, hogy ha egy srác tudja, hogy tetszik nekem, és neki nincs senkije, és ő sem épp egy tökéletes férfi, akkor mért nem lép felém.


2011. márc. 25. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
"Küső megfog, belső megtart." Azaz: Ha nem beszélgettek mélyebben stb stb, nem nyílsz meg neki, és "döbbented" rá, hogy egy értelmes, kedves csaj vagy, addig a külső alapján fog dönteni, ami sajnos sokszor téves, egyszerűen képtelenség némelyik lánnyal2szónál többet váltani, még akkor is ha tudom hogy kedves, aranyos stb..
2011. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem csak az a fontos, hogy ne legyen csúnya, mégsincs sikerem a lányoknál.
2011. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát ez az, nem tudok vele beszélgetni, de csak vele, pedig ott ül mellettem, de ha szólok is, valamit válaszol, és kész, ismét síri csönd, ő meg nem szól hozzám, de ha netán szólna is, válaszolok, és ennyi, ismét sísi csönd.:(

Mindenkivel tök jókat beszélgetek, és ő is, de egymással semmit.:S

Elmondtam valakinek, hogy tetszik, és szerintem tudja már, ezek után még beszélgetést kezdeményezni is ultra ciki, úgyis rögtön arra gondolna, na nyomulni kezdtem, azt meg nem akarom, ha őt nem érdeklem, inkább hagyom.

2011. márc. 25. 20:12
 4/15 anonim ***** válasza:
Mmm... lehet, hogy érzi, hogy nem tartod elég jónak, csak beérnéd már vele is, mert nincs más. Ahogy te is érzed, hogy nem tetszel a fiúknak, anélkül, hogy ezt mondanák. És miért kellene egy átlagos srácnak, vagy bárkinek "beérnie" egy olyan emberrel, aki nem tetszik neki?
2011. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem igenis tetszik! Csak első látásra nem jött be, de nagyon megszerettem, azért még mindig úgy érzem nem ő az, KÜLSŐRE, akiről egész életembe álmodoztam, de megszeretem, és így már tetszik, de van szemem, látom, hogy nem az a bizonyos tökéletes férfi, de persze nem is kell, hogy az legyen.
2011. márc. 25. 20:17
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Ja, és attól, hogy egy srác tudja, hogy tetszik neked, még nem köteles rádmozdulni. Csak mert ő tetszik neked, nem jelenti azt, hogy te is tetszel neki. Ő talán nem ilyen elkeseredett, mint te. Neki talán nem létszükséglet, hogy legyen mellette bárki, akárki.
2011. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem nekünk számít annyira a külső, hanem nektek. Az meg se fordul a fejedben, h nem azért nem tetszel a pasiknak, mert nem vagy szép?
2011. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazad van nem kell, hogy tetszek neki, csak én szeretném, és bizonyára nincs elkeseredve, hisz bármely hétvégi buliba megkaphat egy-két lányt arra a bizonyos dologra, és én tényleg el vagyok keseredve, de annak is meg van az oka.
2011. márc. 25. 20:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát ja, amúgy sajnállak. Tényleg szar érzés, amikor reménytelenül szerelmes az ember. Nem hiszem, hogy erre van recept. Sajna.
2011. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Az, hogy nem tökéletes és épp nincs senkije, még nem ok arra, hogy beléd szeressen. A te szinteden alul sem lehetsz mindenki esete.
2011. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!