Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden pasinak bejön a kirakot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasinak bejön a kirakott mell+ a miniszoknya, tűsarkú stb? ha nem ez a külső, akkor milyen?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem igen!:(

De az tuti hogy a legtöbb nem ilyen barátnöt,feleséget,anyát választ!

2008. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
minden férfi a farka után megy zóval a válasz igen! de csatlakoznék az előttem szólóhoz abban h feleségnek nem biztos h ilyt akarnak
2008. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
,,minden férfi a farka után megy" ?? én ezt megcáfolnám, vannak kivételek, de ritka:) Szerintem nem minden pasinak jön be a kirakott mell+ a miniszoknya. Jó, legyen csinos a lány, de ne annyira kihívóan. Én személy szerint a szolídabb típust szeretem
2008. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre lehet, hogy bejön, de többeket elriaszthat, mivel egy ilyen nőről a férfifalóra asszociál aki bárkit megkaphat. Így vagy arra gondol, hogy miért pont ő kéne neki ezért be sem próbálkozik. Vagy, ha össze is jönne, előbb utóbb elcsavarná más pasi fejét is.
2008. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megnézni tutti megnézik, s be is vallják, hogy nem mindennapi csaj az illető, de valahogy mégis mindig nálunk köznek ki :) Csak kell legyen bennünk (átlaglányokban) valami vonzó :)
2008. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
szerintem mi sem vagyunk átlagosak cask azért mert nem öltözünk ugy mint egy plázacica!
2008. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok van egy mondás: Aki az eszével nem tud kitűnni az megpróbál mással ;) Nem kell aggódnunk lányok :) Én sem rakom ki semim, pedig lenne mit (75F), sőt kényelmetlenül érzem magam ha túl mély lenne a dekoltázsom,sokkal szebb összhatást érhetsz el egy háromnegyedes farmerral meg egy türkiz testhez simuló rövidujjú pólóval,mint egy ilyennel kirakott cicivel ;) A férfiak általában a titokzatosságot szeretik,így nem mindent kell kitenni,mert az úgyis max egy éjszakára kell nekik. Van barátom akivel szeretjük egymást, és ő megmondta, hogy sokkal jobb, hogy én ilyen vagyok minthogy olyan legyek, mert akkor biztos nem lenne velem :) Vannak normális férfiak is, ne csüggedjetek :)
2008. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

nálam a tűsarkú egyáltalán nem jön be -.-

utálnám ha egy nő szeretkezés közben tűsarkút viselne

2008. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pasik többsége neméppen a plázacicákra bukik de van egy kevés ilyen.Én mindig hosszú farmerbaan vagyok és utálom a kivágot pólókat magassarkút egyáltalán nem hordok mert kitöröm benne a bokámat :P mégis tapadnak rám a pasik :)

Attól hogy nem ugy öltözködünk még nem vagyunk átlagosak.Meg nemis vennék fel még miniszoknyát se meg semmlyen szoknyát se mert sportolok és tiszta izmos lábom van ami már nem illene egy miniszoknyához :)

2008. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
én hordok miniszoknyát,picit kivágott felsőim is vannak,tűsarkúim nem annyira,a téli csizmám az egyedül...kisebb sarkú cipellőim vannak azért... és én nem vagyok plázacica,csak szeretek csinosan öltözködni,jól érzem magam a nagy melegben rövöd szoknyában...nincs ki a seggem,a mellemet se rakom ki... és 1,5éve van barátom...én jó "feleségalapanyagnak" tartom magam...tudok főzni,csak a mostani párommal voltam még szeuális kapcsolatban,soha nem tudnám megcsalni...látom h megnéznek a pasik,de nem igazán érdekel...csak a páromnak élek...
2008. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!