Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi a helyzet velünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi a helyzet velünk?

Figyelt kérdés

A barátommal három hónapja vagyunk együtt, de már előtte is ismertük egymást. Távkapcsolatban vagyunk, mivel hetente egyszer max kétszer tudunk találkozni.

De nemsokára már én is ott leszek ahol ő.

A barátom már dolgozik, elég melós helyen, sokat dolgozik, meg mindig közbejönnek dolgok neki. Sajnos ilyen a munkahelye. De én ezt elfogadom, megértem.

Az utóbbi 3 hétben elég sokminden összejött neki, munkahelyi , családi okok. Emiatt találkozni nem is tudtunk. Aztán írt nekem egy üzenetet hogy beszélnünk kellene, így is történt találkoztunk és beszéltünk, elmondta nekem hogy ezek a kevés találkozások nem igazán jók.:( És mostanában sokminden rászakadt. Mondtam neki hogy hétvégenként együtt lehetnénk, de sajnos most neki akkor is dolga lesz.

De jövö hétre megbeszéltünk egy találkozót.

Kérdeztem hogy akkor mi legyen és azt mondta nekem, hogy de azt meg nem akarja hogy vége legyen a kapcsolatunknak.

Most akkor szakítottunk csak nincs kimondva?


2011. márc. 25. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az idő mindent megold!Türelem.
2011. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért szakítottatok volna?

Ha nem akarja hogy vége legyen a kapcsolatotoknak, akkor vagy hazudik, vagy szeret. Ezt meg csak te tudhatod.

meg azt mondtad, nem sokára te is ott leszel, ahol ő. Addig meg várj, ha keveset is találkoztok, még nem kell egyből szakítani.

2011. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!