Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek szexisek, vonzóak a szórakozóhelyeken a biztonsági őrök/kidobó fiúk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 21:37
1 2
 11/17 Geuille válasza:
100%

Nos, nekem nagyon is tetszenek a kidobók, itt Szegeden jó sok helyen vannak, és 80 %-ban szívesen közelebb kerülnék hozzájuk...:)

Az IQ-ról meg: nem tartom magam zseninek, de azért ennyire ne legyünk már szűklátókörűek! Annyi diplomás munkanélküli van, akkor azok is mind hülyék? Akkor az összes, nem értelmiségi munkát végző ember hülye? Megnéznélek benneteket ha nem lennének szemétszedők, kéményseprők, takarítók, kőművesek, akkor mit csinálnátok! Biztonsági őrök nélkül meg a sok, "egyetemista zseni-palánta", akik imádnak vandálkodni, verekedni, balhézni kikapcsolódás néven mind büntetlenül duhajkodna a normális emberek rovására.

Persze, vannak kivételek, szép csajok vagy helyes pasik, akik buták, mint a tök, de azért ne általánosítsunk már!

Nagyobb részben megélhetés miatt dolgozik mindenki, vagyis azt csinálja, amit tud, és nem azért azt, mert más munkára nem jó.


Szóval, én, mint közgazdásznak tanuló egyetemista, a magam és az évfolyamtársaim nevében bátran kijelenthetem, hogy nagy százalékban igenis vonzóak a biztonsági őrök. Lehet nem egyetérteni, de nekem a párom is foglalkozik testépítéssel, ez úgymond a hobbija, és egy szépen kidolgozott férfitest nagyon is izgató hatással bír. :) Nem is igazán a foglalkozás a lényeg, csak a látvány. A biztonsági őrök esetenként csak azért vonzóbbak, mert náluk még inkább ki van hangsúlyozva a testük.


Kinek mi tetszik, egyénfüggő, de azért nem kell a másikat leszólni az ízlése miatt.

2011. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Bevallom, nekem meg a karcsú barbie babás lányok tetszenek, műkörömmel szolival, kockás hassal szép hajjal, csillogó szemmel.

Elég baj ez, de vágyak ellen nem lehet mit tenni, elnyomni lehet, de az nem megoldás.

2011. márc. 28. 22:32
 13/17 anonim válasza:
Akik e pályán dolgoznak gondolkodás nélkül dolgoznak, magunk közt csak: szemét és vagon-őrnek becézük.
2011. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát van a munkanélküli szubkultúra, amelynek a tagjaira főleg az a jellemző, hogy egyik szaktudást igénylő munkahelyről a másikra vándorolnak, és örülnek, hogy ha egyáltalán van munkájuk. Nagyon keveset keresnek, sosincsenek bejelentve. Szóval értitek. Na ebben a szubkultúrában biztos népszerűek a kidobók, már csak azért is, mert legalább van munkájuk. Normális, karrierrel rendelkező vagy ilyen körökben mozgó csaj rá nem nézne egy kidobóra.
2011. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
* szaktudást nem igénylő
2011. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

03-30 21:12

Ez egy kicsit durva volt. Tanult ember létemre nekem is volt olyan időszakom, hogy kénytelen voltam,( hogy téged idézzelek) szaktudást nem igénylő munkahelyen dolgozni. Hogy miért? A minimálbér is több a semminél, ez az átmeneti időszak 2 évig tartott, most már a szakmámban dolgozok normális pénzért. Jó munkahelyekre csak ismeretség útján lehet bejutni, ennyi. Bocs az off-ért.

2011. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Akik így általánosítanak, hogy a kidobók mind buták, azok kicsit magukba nézhetnének az egyetemi végzettségükkel és zseni képességeikkel, hogy mennyire okos dolog valakit a szakmája alapján megítélni. Ebből is látszik, hogy az hogy az okosság és az intelligensség nem jár együtt feltétlenül.
2011. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!