Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közöltem a párommal a problémá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közöltem a párommal a problémáimat, erre ő meg eltűnik?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok barátom 29 éves. Már 4 éve együtt vagyunk, de az utóbbi 2 évben kissé eltávolodtunk egymástól. Ő csinálja a saját dolgát, az neki az első, és általában nincs is semmi másra ideje. Nem járunk már sehova. Este is csak alszik, vagy gépezik vagy tv-zik. Én megértem őt, mert télleg nagyon sok dolga van, és nem is ismerek még egy olyan embert aki ennyi elfoglaltságot talál magának. Most egyik haverja lakását újítják fel, és mindenféle munkát elvállal ott, némi pénzért, de késő estig ott vannak, és nyáron is úgy tervezi, hogy amíg világos lesz, addig ő ott fog dolgozni. Mindezt a saját munkája után. Szóval reggel 8tól du 4ig meló, aztán fél5től a haverja lakásánál vannak este meg kb 8kor találkozunk, de 9kor meg már alszik :S Télen is ezt csinálták. Sőt egész hétvégén is. Azt mondja hogy most minden pénzt meg akar fogni, hogy majd ő is vehessen lakást. Télleg gyűjt rá, ha minden jól megy 1 év múlva vesz egy panellakást. De addig mi lesz velünk? Úgyhogy mondtam neki, valamelyik nap, telefonba, hogy csinálhatnánk már végre együtt is valamit, mondjuk hétvégén. Persze hogy nem fog ráérni. Azt mondja hogy inkább örülnöm kellene annak, hogy mennyit dolgozik, és ha megveszi a házat, akkor ott úgyis velem fog lakni. Félek hogy más is van a háttérben, hogy már nem szeret. De egyébként esténként sokszor hozzámbújik és úgy alszik el, reggel mikor elmegy és én még félig alszom ad puszit, nagyon kedves becéző neveket talált ki, és nagyon sokszor úgy szólit. Szóval ezek alapján úgy gondolom hogy csak szeret még. Sajnos akárhányszor mondtam már neki, hogy szeretném ha kettesben is lennénk... A szex is elég kevés, kb havi 4-5 alkalom. De az mindig nagyon jó és ezt folyton mondja is. Viszont mikor valamelyik nap mondtam neki hogy ez így nem jó nekem azóta nem is keresett. 2 napja. Pedig mi mindennap beszélünk telefonon, 2-3-4 alkalommal rövidebb időkre biztosan. Szerintetek mit tegyek, illetve mit várhatok tőle? miért nem keres? Nem érdeklem őt? Vagy lehet hogy megint azt várja hogy én keressem? Mert általában úgy szokott lenni a dolog, hogy ha összeveszünk utána mindig én hívom. Bár az is igaz, hogy nekem van mindig valami problémám, neki nem szokott lenni.
2011. márc. 24. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Építkezni általában úgy szoktak, hogy a tető az őszi esőzések beállta előtt fennt legyen a házon. Azok után szokták a villany- és vízvez. szereléseket csinálni. No de amilyen hideg tél volt, nem valószínű, hogy ott ilyen munka folyt. Akkor hol volt férjed eddig?


Ha az építkezés ennél előrehaladottabb volt, akkor viszont az már jószerivel készen van, és mit fog ott a férjed csinálni még a következő nyáron is?

2011. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elhidegültetek... Abból amit leírsz mindenképpen ez jön le. Hagyd kicsit pihenni a dolgot, várd meg amíg keres. így neked nem jó a kapcsolatban...
2011. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem várd meg, hogy keressen. Elkényesedik, elkényelmesedik így, hogy bármit csinálhat, te úgyis utána mégy. És elkezd, ha még nem kihasználni. Neki most kényelmes, mert megkapja amit akar tőled, és csinálja amit ő akar. Most nincs ideje lehet mást keresni, (ha nem nála tölti máris az idje nagy részét) de mikor megveszi a panellakást, vagy házat? akkor már lehet, hogy fog. Hozzádbújik, mert okos, valami picit kell adjon, hogy tűrj még, és van azért ami neki is jólesik ha kap egy kicsit.


Bocs nem igazán nem szokásom, de télleg ? Tényleg !

2011. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Bár az is igaz, hogy nekem van mindig valami problémám, neki nem szokott lenni."

Miért lenne neki problémája? Te eddig zokszó nélkül elfogadtál mindent, amit ő kitalált.

Ha szeret téged, akkor azért időnként felmerülne benne az igény, hogy együtt töltsetek egy kis időt.. Vagy ezek szerint neki elég, amit kap? Az a havi 4-5 alkalom, ameddig együtt vagyok? A társaságodra, közös élményekre nem is vágyik?

Lehet azzal érvelni, hogy ő most éjt nappallá téve dolgozik, de ez nem mentség arra, hogy téged elhanyagoljon. Ha felépül a ház, az az övé lesz, neked nincs közöd hozzá.. Szóval ő szépen építgeti az életét, míg te arra vársz, hogy néha feléd is küldjön egy-két jó szót.

A nőt nem megszerezni, hanem megtartani a nehéz. Ő nem igazán öl energiát kettőtökbe.. Úgy látom, te nagyon toleráns vagy vele, de ő egyáltalán nem foglalkozik a te érzéseiddel, igényeiddel. Telefonon is ezért nem keres, megszokta, hogy te tepersz érte..

Én nem hinném, hogy ha sikerül megvennie a lakást, utána változna a helyzet. Mindig lesz valami, amiért hajthat, amiért elhanyagolhat, vagy egyszerűen már annyira hozzászokik ahhoz, hogy nem is lát téged, hogy nem is törekszik változtatni rajta.

Szerintem egy kiadós beszélgetés hiányzik neki, hogy elmondd, amennyiben nem képes figyelni rád, úgy nem akarsz a terhére lenni.. Persze csak akkor, ha ő hív fel téged telefonon! Most arra vár, hogy felhívd, ő jól lecseszhessen téged, amiért ennyire nem érted meg a helyzetét, és amiért követelőzöl, hogy te érezd magad szemétnek, és ő nagy kegyesen megbocsáthasson neked. Szerintem ennek nem így kéne történnie. El a kezekkel a telefontól!

2011. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem túlkombinálod. Baromi sokat melózik, értetek. Ezt becsüld meg! Te mit teszel kettőtök jövőjéért? Azt írod, hogy ő spórol, házat akar venni. Te mit tettél ebbe bele? Dolgozol? Vagy még tanulsz? Gondoskodik már előre is Rólad és te teszel szemrehányást, mert nincs eleget veled? Hát mikor legyen, ha melózik ezerrel? Sokan család mellett is ezt csinálják, hogy azok jobb körülmények közt élhessenek, akkor ott is csapjon patáliát a feleség? Úgy nem értem az ilyen nőket...

22L

2011. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

22L, ha te nem látnád mondjuk 2 évig a párodat, csak hetente egyszer, akkor is a paplan alatt 1-2 órára, szerintem benned is felmerülne a kérdés, hogy valóban kettőtökért csinálja-e, vagy csak kényelemből tart maga mellett..

Szerintem a kérdező szívesen segítene bármiben, ha a párja beavatná, a segítségét kérné, bármi. Nekem is volt olyan párom, aki éjjel-nappal dolgozott, de megragadtunk minden alkalmat, beugrottam hozzá munka közben, ebédet vittem neki, mikor olyan munka volt, hogy pl kosszal járt, akkor mentem és takarítottam mellette, stb.

Nekem úgy tűnik, ez a fiú nem akarja, hogy a lány túlságosan a része legyen annak, amit csinál, mert nem biztos hogy az eredményt vele akarja majd megosztani. Mintha lassan de biztosan próbálná egyre kijjebb taszigálni az életéből..

Úgy érzem én is, elhidegültek egymástól, de a srác még próbálja az utolsó kellemes perceket is kisajtolni magának a kapcsolatból, a lány pedig hiába érzi a bajt, egyedül nem tud tenni semmit kettőjükért.

Én is jól tudom, milyen érzés a tehetetlenség.

2011. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

19:02:

Képzeld, én is, a párom is dolgozunk, 12 órában mindketten, nekünk sem jön össze több szex egy hónapban, mint a kérdezőnek. De volt már, hogy kevesebbet tudtunk találkozni.

Nekem elég gyanús, hogy a kérdező semmit nem ír arról, hogy ő hol dolgozik, miben segíti a párját azon kívül, hogy szemrehányást tesz neki.

Munkahelyemen van egy kétgyermekes apa, a pihenőnapjait is munkával tölti, kőműves a szakmája, munkanapokon meg eleve 0 perce nincs a családjára, mégsem tesz neki senki szemrehányást otthon, mert tudják, hogy értük csinálja. Bár ő időszakosan, ha épp valami céljuk van.

Talán ha a kérdező dolgozna már valahol és tenne bele a közösbe, akkor nem kéne halálra melóznia magát a párjának. A mai világban meg igenis ha lehet, reggeltől-estig dolgozni kell, mert saját lakás nem fog az égből pottyanni és inkább pár évig hajtson érte, és megvegye sajátnak, mint romantikázzon, aztán 40 évig törlessze a házat...

2011. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!