Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem ír vissza sms-re,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem ír vissza sms-re, nem keres, nincs fent msnen napok óta. Kicsit félek :/ (? )

Figyelt kérdés
Mostanában túlzottan rátapadtam. De ő meg lesz.ar. Szeretném vele megbeszélni a dolgokat. De volt hogy hívtam és nem vette fel, smseimre nem válaszol és msnen sincs fent. Tegnap beszéltünk telefonon, mert felhívtam. 2xhívtam nemvette fel utána visszahívott végül. Kimagyarázta az előző napi telefont fel nem vételeket azzal hogy nem hallotta, esti smseket nem vette észre csakreggel amit pedig reggel küldtem neki hogy akkor a mai nappal lesz-e valami azt mondta csak most vette észre. Most is írtam neki, mert tegnap megígérte h tegnapit ma ha tudjuk bepótoljuk, de nem ír. Felhívni már nem hívhatom, anyum is mondta hogy hétvégéig ne keressem, úgyhogy nagyon gáz már az is hogy ezt az sms-t elküldtem neki. De szeretném vele megbeszélni, mégse tudom így. Elég valószínű le akar rázni. Majdnem fél éve vagyunk együtt, ő nem hazudik az érzelmeibe, ezt biztosan tudom, és azt mondja szeret. Gondolom térre van szüksége, de én túl ragaszkodó vagyok. Mit csináljak? ://
2011. márc. 24. 15:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
válaszom, előtti válaszolónak pedig: nem tudok válaszolni az el nem küldött smseire, és ha nincs fent msnen akkor tök mindegy hogy vagyok-e úgyse látja :// meg elég nehéz 'lenne' (mert még azt se tudom betartani) nem keresni, nem még ha ő keres és arra nem válaszolok :/ az már tuti nem menne, de igazad lenne, ha lenne elég akaraterőm :/
2011. márc. 24. 16:22
 12/15 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon sajnálom, most nagyon is átérzem akkor :/ de gondolom neked akkor fent van msnen vagy ilyesmi :/ nekem elég nehéz lesz. Neked is kitartást!
2011. márc. 24. 16:23
 13/15 anonim ***** válasza:
hát sajnos nekem is volt olyan h eltűnt napokra amikor azt sem tudtam h mi van vele,él e még,együtt e vagyunk még.....ő nagyon rászokott arra h állandóan én keresem,és én futok utána.és ezen akarok váltzotatni.azzal a módszerrel amit neked is tanácsoltam.
2011. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nálam is volt ilyen és tudod hogy derült ki az igazság? csináltam egy uj msnt magamnak persze olyan cimmel amivel véletlenül se jön rá hogy én vagyok az, szoval ha pl téged Timinek hivnak akkor mondjuk zsani91@... msn címet csinálsz. ezzel a címmel felveszed msnre és ha azon elérhető állapotban lesz mig a másikon (általa tudott igazi msn címeden) nem, akkor azt jelenti hogy letiltott téged, és nem akar tőled semmit. szerintem probáld meg ezt. nekem bejött...
2011. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
unokatesómnak fent van, úgyhogy tőle meg tudom kérdezni, de én attól félek hogy vagy egyáltalán nincs fent, és legjobb haverjai skypeon is fent vannak neki és ott ebszél velük, vagy rejtettbe van. Nem hiszem h letiltana. Meg nem akarok (már bocsi) szánalmas módszerekbe belemenni :/ igazából ő dolga, én nem akarom 'leleplezni' csak jó lenne beszélni vele :/
2011. márc. 24. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!