Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem ír vissza sms-re,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem ír vissza sms-re, nem keres, nincs fent msnen napok óta. Kicsit félek :/ (? )

Figyelt kérdés
Mostanában túlzottan rátapadtam. De ő meg lesz.ar. Szeretném vele megbeszélni a dolgokat. De volt hogy hívtam és nem vette fel, smseimre nem válaszol és msnen sincs fent. Tegnap beszéltünk telefonon, mert felhívtam. 2xhívtam nemvette fel utána visszahívott végül. Kimagyarázta az előző napi telefont fel nem vételeket azzal hogy nem hallotta, esti smseket nem vette észre csakreggel amit pedig reggel küldtem neki hogy akkor a mai nappal lesz-e valami azt mondta csak most vette észre. Most is írtam neki, mert tegnap megígérte h tegnapit ma ha tudjuk bepótoljuk, de nem ír. Felhívni már nem hívhatom, anyum is mondta hogy hétvégéig ne keressem, úgyhogy nagyon gáz már az is hogy ezt az sms-t elküldtem neki. De szeretném vele megbeszélni, mégse tudom így. Elég valószínű le akar rázni. Majdnem fél éve vagyunk együtt, ő nem hazudik az érzelmeibe, ezt biztosan tudom, és azt mondja szeret. Gondolom térre van szüksége, de én túl ragaszkodó vagyok. Mit csináljak? ://
2011. márc. 24. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szakits, ez igy nem kapcsolat, hogy csak te keresed o meg meg arra sem reagal. Most nehez tudom, de kesobb raebredsz, hogy igazam volt.
2011. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerüen kérdezz rá h miért nem ír vissza stb. ha elmondja akk nincs kérdés hajrá
2011. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: egy: nem tudnék szakítani vele, és nem mndig volt ez csak kb 3-4 napja. kettő: egyszer már szakítottunk kb 3 éve és 2ésfélévig minden nap sírtam miatta. tehát nem lenne jobb semmivel. És idővel se múlik el ez nekem. Pedig akkor 2és fél éven keresztül nem beszéltünk, soha nem is láttam.


2. válaszolónak: elég nehéz úgy megbeszélni vele, hogy nem beszélünk, mert nem tudom elérni.

2011. márc. 24. 16:03
 4/15 anonim ***** válasza:
menj át hozzá. az elöl nem tud kibújni
2011. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ez igaz, de nincs csengőjük, csak felhívni tudnám. meg nem akarom magam ráerőltetni ennyire :/ Csak akkor mennék át hozzá, ha megbeszélnénk hogy átmegyek hozzá. :/
2011. márc. 24. 16:06
 6/15 A kérdező kommentje:
most meg pont nem lesz, vagy az is lehet hogy már nincsen otthon.
2011. márc. 24. 16:06
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű. Nagyon rátapadtál és kell neki 1 kis szabadlevegő. Ha így fojtatod h irogatsz neki egyfojátba akkor szevasz van. (lehet már most reménytelen) Pihi.... Nem azt mondom h szüünet. Hanem várj 2-3 napot és ne ugy keresd mint egy kiskutya hanem mond neki h holnap elmek hozzád és megeszlek v vmi.. Vagy: Ne kérdezd h mikor találkozzatok hanem mond neki hogy ekkor és ekkor ráérsz. Ha ő nem akart akkor mondod h jó akkor elmész bnőiddel kicsit bandázni vmerre.
2011. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
ha tényleg nagyon szereted akkor én nem egyből a szakítást javasolnám.csináld azt amit ő.ha hív nem veszed fel,sms-re nem reagálsz,ne menj fel msn-re vagy ha fel is mész akkor csak rejtve vagy titsd le.és személyesen se keresd pár napig.pár nap után el fog gondolkozni azon h valyon miért nem keresed,és ő fog keresni téged ha szeret.1 hét és keresni fog hidd el.ha meg nem akkor legalább tudni fogod h nem jelentesz neki annyit mint amennyire állítja.
2011. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszi a választ, ez eddig a legjobb tanács. De tényleg nagyon ragaszkodó vagyok. Tehát most pl megkértek h ne küldjek smst, és ma fél4 körül úgy küldtem neki h majdnem sírtam h muszáááj smst küldenem neki. de persze erre se válaszolt..

Tehát nálam elég nehéz hogy napokig ne keressem főleg ha msnre se jön fel.Már pedig nem fog. annyira nehéz :/

2011. márc. 24. 16:17
 10/15 anonim ***** válasza:
16:16-os vagyok.tudod mi a durva?h hasonló helyzetben vagyok mit te.és nekem is ezt kéne tennem amit neked tanácsoltam,de én sem tudom megtenni,pedig tudom h egyedül így lenne esélyem megváltoztatni a dolgoakt.nekem is meg kell tennem és neked is.csak így érhetjük el azt h ő is keressen.kitartást.
2011. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!