Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarok olyan lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok olyan lenni, mint az exe?

Figyelt kérdés
Párom előző kapcsolata 3 évig tartott. Látásból ismerem a lányt, akivel együtt volt. Semmi különöset nem gondoltam róla, egy átlagnak tartottam. Összejött velem és hát külsőre teljesen más vagyok, mint az előző kedvese. Nyilván így tetszettem meg neki!!! Soha nem is akart megváltoztatni. Fura érzés, de az utóbbi időben kezdtem felfigyelni a lányra(már neki is új kapcsolata van egy ideje), hogy igenis szépnek tartom és bizonyos dolgokban szeretnék rá hasonlítani. Testalkat, frizura(amit korábban nem akartam)...és azon is vagyok, hogy ezeken változtassak. Persze mindezt nem majmolásból vagy utánzásból, de egyszerűen megtetszettek ezek a dolgok! Párom sem gyakorolt rám semmiféle hatást, hogy így cselekedjek, szóval nem értem magam... Nem rosszindulatból akarom ezeket és tiszteletben is tartom, hogy évekig a lánnyal volt és persze nyilván az élete része marad. Szóval nem értem magam... szerintetek miért lehet ez? Most joggal mondhatjátok, hogy "olyan akarok lenni, mint ez a lány" mert vele jól megvolt a srác és én is ezt akarom, de ezt valahogy nem érzem magamon, hisz magam miatt szeretett meg! Aki tud erre értelmes magyarázatot vagy volt már hasonló helyzetben, legyen szíves ossza meg velem.
2011. márc. 24. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kishitű vagy önmagaddal szemben.
2011. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem mondanám. Elismerem a magam szépségét is, de másokban is meglátom.
2011. márc. 24. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"mert vele jól megvolt a srác és én is ezt akarom"


annyira csak nem voltak meg jól ha szétmentek...


nem feltétlen rá akarsz hasonlitani,igy ez hülyeség,csak tetszik...de gondolom tetszik a az a frizura egy tök ismeretlen csajon is...

2011. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kishitűségen nem csak a külsőt értem. "mert vele jól megvolt a srác és én is ezt akarom, de ezt valahogy nem érzem magamon, hisz magam miatt szeretett meg."
2011. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem éppen most kombinálod túl.

Nincs ezzel semmi baj. Megtetszett a frizura, na és? Jó alakja van a csajnak? Neked miért ne lehetne? Ha te nem akarsz ő lenni, csak egyes dolgokban szeretnél hasonlítani rá, az teljesen rendben van, hiszen te választod meg, miben szeretnél hasonlítani és miben nem. Tehát te hozod a döntést, így önmagad maradsz. Egyébként én még csak azt sem mondanám, hogy ettől vagy attól "hasonlítani" fogtok. Egyszerűen ezen vagy azon változtatni, javítani akarsz. Ez így jó.


Erről eszembe jutott megint az orosz irigység-megkülönböztetés. A páromtól tanultam. Az oroszok megkülönböztetik a fehér és a fekete irigységet.

Fehér: a szomszédnak van úszómedencéje, én is szeretnék olyat, legyen egy nekem is!

Fekete: a szomszédnak van úszómedencéje, rohadtul zavar, hogy nekem nincs, ezért ne legyen neki se!

Számomra egyértelmű, hogy a fehér változatban van pozitív hajtóerő, ezért azt nem is ítélem el. Gondom csak a feketével van. Amit leírtál, az nekem a fehér verzió.

2011. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!