Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hát srácok, itt egy újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát srácok, itt egy újabb elkeseredés (? )

Figyelt kérdés

A problémám a következő.

20 éves lány vagyok. Volt már egy rövidebb kapcsolatom, bár azt inkább ki is törölném az emlékezetemből. Elég sok pasi csapja nekem a szelet, de amint eljutunk odáig, hogy komolyabb ismerkedés(mert megadom az esélyt, ha szimpatikus), onnantól kezdve válik számomra egyre közömbössé. Valamiért a mai srácokat nem érdekli semmi. Persze tisztelet a kivételnek. Szeretek komolyabb témákról is elbeszélgetni, filozofálgatni mélyebb dolgokról. Ezt eddig senki sem tudta viszonozni. Ennyire elromlott volna a világ? Az embereket csak az érdekli, hogy melyik meccsen ki nyert és hogy mikor mennek gyúrni? Komolyan mondom, manapság már csak ezt tapasztalom. Amint valami nem hétköznapi témát kezdenék el boncolgatni, már leszáll a csönd, vagy olyan reakciót váltok ki, ami egyáltalán nem szimpatikus.


Fiúk, titeket csak a hétköznapi dolgok érdekelnek?

(nem szándékoztam általánosítani)


köszönöm a válaszokat.


2011. márc. 24. 12:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A második hozzászóló vagyok. Olvastam, hogy nem itt akarsz párt találni, hát én sem :-) Ha viszont van kedved filozofálgatni, akkor nyugodtan írj. 25F
2011. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kérdező persze, hogy sok kiéhezett pasi van itt, hiszen egyiknek sincs barátnője és sosem volt. Ettől még nem fognak csak a szex miatt érdeklődni utánad. Néhány privit talán megpróbálhatsz.
2011. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Még mindig a második hozzászóló vagyok, csak a "ma 14:02-es" hozzászóló kapcsán írnék még valamit.

Volt már pár barátnőm, bár jó ideje tényleg nincs, de attól még nem vagyok "kiéhezett" és nem webkamerázom és hasonló nyalankságok :-)

Szóval vagyunk itt páran értelmes egyedülállók is, meg olyanok is, akiknek van párjuk, csak szeretnek segíteni egy-egy értelmes válasszal másoknak. De lefogadom, hogy vannak olyanok is, akik annak ellenére, hogy párkapcsolatban élnek, itt élik ki beteges hajlamaikat :-)

25F

2011. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hogy mi a nem hétköznapi téma nálad. Attól hogy valaki eltud mélyülni mondjuk vallási témákban, nem biztos hogy a kvantumfizikáról vagy szépirodalomról is tud beszélgetni. És ez nem az ő hibája, senki se lehet mindenben jártas. Olyanokkal ismerkedj akinek hasonló az érdeklődési köre a tiedhez, az biztos jobban el fog tudni veled beszélgetni. Másik dolog meg, hogy ha egy nő jól el tud beszélgetni mindenről egy sráccal, akkor abból "jóbarát"ot csinál, pasizni meg megy a gyúrós macsóhoz. :)
2011. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!