Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hát srácok, itt egy újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát srácok, itt egy újabb elkeseredés (? )

Figyelt kérdés

A problémám a következő.

20 éves lány vagyok. Volt már egy rövidebb kapcsolatom, bár azt inkább ki is törölném az emlékezetemből. Elég sok pasi csapja nekem a szelet, de amint eljutunk odáig, hogy komolyabb ismerkedés(mert megadom az esélyt, ha szimpatikus), onnantól kezdve válik számomra egyre közömbössé. Valamiért a mai srácokat nem érdekli semmi. Persze tisztelet a kivételnek. Szeretek komolyabb témákról is elbeszélgetni, filozofálgatni mélyebb dolgokról. Ezt eddig senki sem tudta viszonozni. Ennyire elromlott volna a világ? Az embereket csak az érdekli, hogy melyik meccsen ki nyert és hogy mikor mennek gyúrni? Komolyan mondom, manapság már csak ezt tapasztalom. Amint valami nem hétköznapi témát kezdenék el boncolgatni, már leszáll a csönd, vagy olyan reakciót váltok ki, ami egyáltalán nem szimpatikus.


Fiúk, titeket csak a hétköznapi dolgok érdekelnek?

(nem szándékoztam általánosítani)


köszönöm a válaszokat.


2011. márc. 24. 12:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Velem tudnál beszélgetni komolyabb témákról is, de nem kellenék neked, mert ronda vagyok.
2011. márc. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy vagyok, mint az első hozzászóló. Velem is tudnál filozofálgatni, irodalomról, csillagászatról stb. beszélgetni, csak nem vagyok valami szép :-)
2011. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Van egy-két jó filozófiai témám. Érdekel?

És szép is vagyok.

35/F

2011. márc. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Ezek szerinte csak az interneten található olyan pasi, akivel mindenről lehet beszélgetni?


Azt meg sem "hallottam", hogy nem tetszenél. Ez szubjektív dolog. Kinek ez tetszik, kinek az. Senki sem egyforma. Aki külsőségek alapján dönti el, hogy akar-e tőled valamit, arról meg is van a véleményem.

2011. márc. 24. 12:30
 5/24 anonim ***** válasza:
Első,második, egy cipőben járunk akkor én vagyok a 4-es számú...nagyszerű. :)
2011. márc. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, ha gondolod írhatsz privit, de én szóltam :)
2011. márc. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Szóval a félreértések elkerülése végett: nem ezen az oldalon szeretném megtalálni a párom. Ahogy észrevettem, itt elég sok kiéhezett fazon "mászkál", szóval ebből nem kérek. köszönöm.


Csak arra lennék kiváncsi, hogy egy pasinak, férfinek is van olyan fontos a társalgás mélyebb fokon, mint akár nekem. Mert a tapasztalataim azt mutatják, hogy nem igazán érdekli a pasikat sok téma. Mintha nem is tudnának néha beszélgetni.

2011. márc. 24. 12:33
 8/24 anonim ***** válasza:
mi számít komolyabb dolognak? Zene, művészetek, poltika? (engem is érdekelnek ezek utolsó kivételével) Foci nem mert nem szeretem.
2011. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"Aki külsőségek alapján dönti el, hogy akar-e tőled valamit, arról meg is van a véleményem."

Az emberek (nők, férfiak, mindegy) 95%-áról?

A magány a te sorsod.

2011. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Ilyen nagy százalék? hmhm.


A külsőt ne tévesszük össze, hogy valaki ápolt, igényes.


Hogy milyen témák? Amiket eddig felsoroltatok példának, azok jók. Szeretem, ha egy férfinak van határozott elképzelése a dolgokról. Hasonló szemlélettel jár-kel a világban.

Nem szeretem a felszínességet.

2011. márc. 24. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!