Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hát srácok, itt egy újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát srácok, itt egy újabb elkeseredés (? )

Figyelt kérdés

A problémám a következő.

20 éves lány vagyok. Volt már egy rövidebb kapcsolatom, bár azt inkább ki is törölném az emlékezetemből. Elég sok pasi csapja nekem a szelet, de amint eljutunk odáig, hogy komolyabb ismerkedés(mert megadom az esélyt, ha szimpatikus), onnantól kezdve válik számomra egyre közömbössé. Valamiért a mai srácokat nem érdekli semmi. Persze tisztelet a kivételnek. Szeretek komolyabb témákról is elbeszélgetni, filozofálgatni mélyebb dolgokról. Ezt eddig senki sem tudta viszonozni. Ennyire elromlott volna a világ? Az embereket csak az érdekli, hogy melyik meccsen ki nyert és hogy mikor mennek gyúrni? Komolyan mondom, manapság már csak ezt tapasztalom. Amint valami nem hétköznapi témát kezdenék el boncolgatni, már leszáll a csönd, vagy olyan reakciót váltok ki, ami egyáltalán nem szimpatikus.


Fiúk, titeket csak a hétköznapi dolgok érdekelnek?

(nem szándékoztam általánosítani)


köszönöm a válaszokat.


2011. márc. 24. 12:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerinte kétféle pasi van (biztos van több is, most ez csak leegyszerűsített általánosítás, ne vegye magára, aki nem ilyen): az egyikkel általános dolgokról lehet beszélgetni, nem valami filozofikus alkat, a másik pedig olyan mértékben filozofikus, hogy mást sem csinál, csak filozofál és sokszor már borzasztóan fárasztó. Úgyhogy inkább az első. :)
2011. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mindenkivel lehet beszélgetni komolyabb témákról, de ahhoz idő kell hogy kialakuljon egy olyan bensőséges viszony amikor már tudtok mélyebb, tartalmasabb dolgokról beszélni.
2011. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Sajnos ritka, hogy intellektusukban, gondolkozásmódjukban, érdeklődésükben azonos emberek találnak párt. Sokszor ez az "azonosság" később alakul ki. De, hát az ellentétek vonzzák egymást.
2011. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Érdekes én fordítva vagyok ezzel. Szerintam lányban is nehéz olyat találni, akivel értelmesen el tud az ember beszélgetni különféle, nem hétköznapi dolgokról.
2011. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

érdekes amit mondasz... erről az jutott eszembe, hogy az ilyen gondolkodású lányok és fiúk valahogy sokkal nehezebben találkoznak mint az átlag "egyszerű mint egy pohár víz" típusú emberek. velem a focitól-sporttól, politikától, gazdaságig, filmekről, zenéről de akár még a művészetről is el lehet értelmesen dumálni.

nem önfényezésből, de velem szinte kevés dologról nem lehet elbeszélgetni, mivel sok minden érdekel és mindenről van egyéni véleményem és azt alá is tudom támasztani érvekkel. ebből kifolyólag jó beszélgető partner vagyok -mások mondták-. ez a lányoknál is tökéletesen működik addig amíg nem szeretnék többet.

akkor mindig jön valami irtózatosan átlátszó és gagyi lekoptató szöveg. pedig csúnya sem vagyok...

2011. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A külső valóban nagyon fel van fújva manapság..velem számtalanszor előfordult már, hogy a lány elsőnek abszolút nem jött be..még gondoltam is, hogy te jó isten..aztán 2 évig olyan szerelmes voltam bele mint a nagyágyú és hirtelen ő lett a legszebb nő a világon a tökéletes..

De már volt fordítva is, hogy mennyire bomba csaj..majd elájultam aztán hirtelen megcsúnyult a szememben és hirtelen undorodtam tőle( nem jártunk és nem csalt meg sőt nem is jött össze mással) csupán a hozzá állása a dolgokhoz meg a véleménye egy-két dologról annyira gáz volt, hogy megcsúnyult az addigi bomba csaj és randa lett a szemembe.


szóval aki!akik nagyon rá vannak állva erre a külső témára azok még tinik és nem felnőtt emberek vagy totál érzelemmentesek és csak a külsőségekre hajtanak mint aki azért vesz bömbit, hogy feszítsen vele a piros lámpánál és a csajok felfigyeljenek rá..nem pedig azért, mert szereti magát a kocsit..persze van olyan is aki szereti a bmw-t és akár megveszi a 1986-os évjáratút is, mert neki az tetszik a többi ember véleménye pedig nem érdekli.


28/F

2011. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Figyelj. Hallottad mi volt tegnap a Barátok Közt-ben?

--Na ez az a pont ahonnan nem érdekel a lány akárhogy is néz ki. Amit legjobban utálok az a médiaagymosás.

2011. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen pasik. De tény, könnyebb ezt neten kideríteni, mint élőben, bár úgy sem lehetetlen =)

Rám körülbelül 1 hónapja írt egy srác egy portálon, eleinte nem is figyeltem mikor válaszoltam neki, csak reflexből reagáltam az irományaira, ami egyetlen egy kérdésből állt először. Akkor kezdett feltűnni a srác, mikor már több oldalas leveleket írogattunk egymásnak, olyan témákról, amikről kevés emberrel tudok érdemben elbeszélgetni (pár filozofikusabb könyv, tudomány, zene, kiállítások, sport, stílusok és eszmék összefüggése, életszakaszok, előítéletek...folytathatnám még órákig).

Járj nyitott szemmel és ne félj ilyen témákba belevágni. A lelkizős témák viszont tényleg bizalmat igényelnek, azokat ne kezd el túl korán bolygatni.

20/l

2011. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Elmondom mi lesz:

Lesz egy jóképű gyerek, akinek bejössz, de lesz egy kis akadály kettőtök között, csak annyi hogy buta mint a tök. De miután rájön hogy a kocsmasztorijaival nem megy veled semmire, leül a gép elé, néhány kezdő alatti szintű filozófiai dumát betanul, megspékelve néhány idegen szóval, ezzel úgy meg fog téged szédíteni, reggel arra ébredsz hogy már túlvan rajtad.

Láttam ilyet. Meséljek még róla?

2011. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Ne is mondd. Ha meghallanék egy buta, ám de helyes pasitól valami betanult szöveget, egyből széttenném a lábam-.-


Még a kérdést sem érted ezek szerint, ezáltal a további mondanivalódra sem vagyok kiváncsi.



A többieknek köszönöm a válaszát. Nem mondom, hogy tanulságos, de örülök, hogy sokan írtak, és akár bátorítanak is, hogy ne adjam fel.


Sz.J.

2011. márc. 24. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!