Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tette ezt a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Tegnapelött amikor elmentem hozzájuk azon kaptam hogy webkamerázik valami sráccal mondtam magamba hogy kamerázzon nyugodtan abba nincs semmi de másnap meg láttam hogy olyan dolgokat irogattak egymásnak msn-en aztán utána nap megnéztem a naplóbeszélgetés akkor nagyon ledöbbentem szószerint msn szexeltek vagy hogy mondják ezt.

És a barátnőm meg magáról küldött akt fotókat. Állitása szerint nem ő volt rajta aztán végül bevallota hogy ő volt rajta tényleg és olyanokat irtak hogy kiveri a hapsi a bnőm melleire stb fujj. mit tegyek most megbocsájtsak neki? Állitólag ő szeret és nem tudja miért csinálta.


2011. márc. 24. 08:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

én kidobnám a helyedben a rib.ncot!


most megmagyarázod saját magadnak, hogy a te kedves drágád nem olyan, meg biztos nem úgy gondolta, bla bla.....meddig akarod még önmagadat hitegetni?

az első adandó alkalommal élőben is meg fogja tenni

nagy balek vagy ha nem dobod ki


amúgy többek között én ezért nem kezdek ilyen korú éretlen p.csákkal


22/f

2011. márc. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hát meglátom mi lesz :/ még kiderül..
2011. márc. 24. 10:59
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

sok sikert, de sztem ezen nincs mit gondolkozni, te se mutogatod a f.rkadat senkinek sem gondolom, főleg nem neten keresztül.....


meg nem tudom nálatok mai fiataloknál hogy megy, meg mit jelent az, hogy egy kapcsolat, de ha valakivel együtt vagyok akkor minimum hogy szeretem, vagy legalábbis szeretni akarom, különben akkor minek vagyok vele? és ha az ember szeret valakit, akkor nem vereti rá senki f.rkát a melleire, de még csak nem is beszél róla....


most képzeld azért el a szitut, kerti partit rendeznek nálatok otthon, sok vendéd miegyéb, apád meg anyád áll az előtérben, anyád odaszól apád egyik munkatársának "zolikám nem akarod ráv.rni a melleimre? idespriccelhetnél".....szted apád mit szólna ezek után? vagy te mit szólnál?


na és most így gondold át, hogy még megbocsájtanál a nődnek? komolyan mondom nem vagy 100-as hogyha igen


az nem mentség h csak neten kamoztak meg élőben nem történt semmi, öcsém, ez nem így megy, aktképet, meztelen felvételekez nem küldözgetek senkinek ha kapcsolatba vagyok, lehet hogy ez még nem keringő de felhívás a keringőre....


na és gondold tovább a sztorit, ha nem deríted ki a beszélgetésüket, akkor a mai napig nem tudsz erről az egészről, a lány bejelenti hogy xy haverjával találkozik, régi ismerőse, rég látta, csak dumálnak...és pont erről a gyerekről lenne szó...na szerinted mit csinálnának??? és te erről semmit sem tudnál, és még röhögne is rajtad a nőd....


ez a "nem tudja miért tetet" szöveg meg egyenesen szánalmas. mit nem tud? na mégis miért tette? biztos azért mert olvad a sarki jég az antarktiszon



szóval ha van eszed nem agyalsz, hanem kivágod a k.rvát....lehet h most szar, de később még sz.rabb lenne, amikor esetleg majd meg is teszi a valós életben is

2011. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
hát igen ebben van valami :/ mert tényleg milett volna ha nem jövök rá a naplóbeszélgetésből :S fujj inkább nem szeretném elképzelni :(
2011. márc. 24. 12:43
 15/18 anonim ***** válasza:

Ne bocsáss meg neki!!!!


Ha valaki szereti a másikat akkor nem webkamerázik egy más fiúval,nem írogat vele főleg nem szexről,és nem küld neki akt képeket. (és még le is tagadja)

Akt képeket az ember a párjának szokott küldeni,nem egy más fiúnak. Ha mégis ott nagyon nagy problémák vannak a kapcsolatban!


Hagyd ott a csajt!

Ilyesmit nem szabad megbocsátani. Ez már nem fér bele egy kapcsolatba!

18l

2011. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ott a pont a 11:06-os válaszolónál.

Fogadd meg kérdező,amit írunk,ez így már nem kapcsolat,ahogy a barátnőd viselkedik.

18L

2011. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat és megfogadom mert tényleg ezigy nem kapcsolat. :/
2011. márc. 24. 22:21
 18/18 anonim ***** válasza:

Örülök neki :)

Hidd el,hogy százszor jobbat találsz ennél a éretlen kiscsajnál...

18L

2011. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!